reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-04 - 2020-08-05 - 2020-08-06

18-20.07 Polsat Sport: Derby, magazyny i informacje

dodano: 2020-07-18 05:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 18-19 lipca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa Polski tenisistek w Bytomiu, mistrzostwa Polski tenisistów w Bytomiu, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Ultimate Fighting Championship (UFC), mecz towarzyski piłkarek, Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Sky Bet Championship, Emirates FA Cup, Major League Soccer (MLS), Hyundai A-League oraz e-sport - League of Legends European Championship i Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Polski tenisistek w Bytomiu (więcej tutaj), mistrzostwa Polski tenisistów w Bytomiu (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarek, Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Hyundai A-League (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters (więcej tutaj).

Plan transmisji:

18 lipca (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2

8:15 KSW39, Polsat Sport Fight

8:55 Hyundai A-League: Perth Glory - Central Coast Mariners Gosford, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 mistrzostwa Polski tenisistek w Bytomiu: półfinał, Polsat Sport Extra

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:25 Formuła 3, Grand Prix Węgier: 1. wyścig, Polsat Sport News

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 Formuła 1:  „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 Formuła 1, Grand Prix Węgier: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

11:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoE, polsatsport.pl

12:00 mistrzostwa Polski tenisistów w Bytomiu: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - GKS Tychy, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 mistrzostwa Polski tenisistów w Bytomiu: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

14:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 mecz towarzyski piłkarek: Medyk Konin - Olympique Lyon, Polsat Sport News

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoE, polsatsport.pl

16:45 Formuła 2, Grand Prix Węgier: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

17:10 Serie A Tim: Hellas Werona - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Fortuna 1. Liga: Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań, Polsat Sport

18:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 „The Best Of 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

19:15 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

19:25 Serie A Tim: Cagliari Calcio - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2
komentują: Mateusz Święcicki i Piotr Czachowski

19:30 Emirates FA Cup: „FA Cup Preview” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 Emirates FA Cup, 1. półfinał: Arsenal FC Londyn - Manchester City FC, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

20:30 KSW32, Polsat Sport News

20:47 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

21:40 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

22:20 „MOCne razem” - reportaż, Polsat Sport

22:30 KSW40, Polsat Sport News

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 18 na 19 lipca (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Houston Dynamo, Polsat Sport Extra

2:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

4:35 Major League Soccer (MLS): Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy, Polsat Sport Extra

19 lipca (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 2

8:00 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku

8:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:45 Formuła 3, Grand Prix Węgier: 2. wyścig, Polsat Sport News

10:00 mistrzostwa Polski tenisistek w Bytomiu: finał, Polsat Sport Extra

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

10:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

11:00 „The Best Of 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

11:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 4

11:10 Formuła 2, Grand Prix Węgier: 2. wyścig, Polsat Sport News

11:25 Hyundai A-League: Brisbane Roar FC - Adelaide United, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentuje: Michał Mitrut

11:50 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 mistrzostwa Polski tenisistów w Bytomiu: finał, Polsat Sport Extra

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

12:30 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:35 KSW52, Polsat Sport Fight

13:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

13:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 4

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:55 Sky Bet Championship: Derby County FC - Leeds United FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Super Polsat

15:00 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Miedź Legnica, Polsat Sport

15:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:55 La Liga Santander: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - FC Barcelona, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

17:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

17:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

17:10 Serie A Tim: Parma Calcio - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Fortuna 1. Liga: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

18:00 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Olimpia Grudziądz, Ipla

18:30 Emirates FA Cup, 2. półfinał: Manchester United FC - Chelsea FC Londyn, Eleven Sports 1
komentuje: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

19:00 „The Best Of 2019” - magazyn, Eleven Sports 2

19:15 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

19:15 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

19:25 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Inter Mediolan, Eleven Sports 2
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

19:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 3

19:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:47 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

20:55 La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Celta Vigo, Eleven Sports 1
komentują: Sebastian Chabiniak i Michał Świerżyński

20:55 La Liga Santander: Atletico Madryt - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

20:55 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Athletic Bilbao, Eleven Sports 4
komentuje: Michał Mitrut

21:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

21:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

21:40 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2
komentuje: Mateusz Święcicki

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:05 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:10 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 19 na 20 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 KSW28, Polsat Sport

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 Major League Soccer (MLS): Chicago Fire FC - San Jose Earthquakes, Polsat Sport Extra

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

4:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

4:35 Major League Soccer (MLS): Seattle Sounders FC - Vancouver Whitecaps FC, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama