reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Biznes24 HD w ofercie sieci UPC Polska

dodano: 2020-07-31 08:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Liberty Global/satkurier.pl

Biznes24 Oferta sieci UPC Polska (Liberty Global) powiększyła się o kanał Biznes24 HD, za projektem którego stoją Michał Winnicki - właściciel MWE Networks, i Roman Młodkowski - dziennikarz. Stacja dostępna jest na pozycjach 122. (dekodery Kaon i Horizon) oraz 323. (dekoder Mediabox), w pakietach Select i Max, a także Horizon Go.

Biznes24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Biznes24 HD to kanał poświęcony tematykom finansów osobistych, rynków, gospodarki oraz zarządzania, omawianych zarówno w codziennych programach informacyjnych, jak i programach poradnikowych czy publicystycznych. Biznes24 HD to kilka godzin programów informacyjnych i publicystycznych „na żywo” w ciągu tygodnia. Program jest również platformą publikacji dla blogerów i vlogerów. W ofercie programowej stacji znajdują się autorskie audycje - Macieja Samcika (autora bloga „Subiektywnie o finansach”) poświęcone finansom osobistym, o elektronice w biznesie opowiada Paweł Pilarczyk - twórca serwisu itbiznes.pl, a o wyzwaniach księgowości dla małych i średnich firm z programu inFakty o firmie tworzonej przez zespół firmy inFakt. Całość dopełniają zagraniczne programy o tematyce biznesowej. Na antenie Biznes24 HD można także zobaczyć jej współtwórców: Radosława Wróblewskiego oraz Romana Młodkowskiego.

Stacja rozpoczęła nadawanie w piątek, 20 marca br. Za projektem Biznes24 HD stoją Michał Winnicki - właściciel MWE Networks, i Roman Młodkowski - dziennikarz (więcej tutaj).

Dodajmy, iż w ostatnim czasie oferta UPC Polska powiększyła się o takie kanały jak Active Family HD (więcej tutaj), Red Carpet TV HD (więcej tutaj), TVP Kultura HD (więcej tutaj), Polo TV HD (więcej tutaj), TVR HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), Erox HD i Eroxxx HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama