reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

15-17.08 Polsat Sport: Wyścigi, magazyny i informacje

dodano: 2020-08-15 04:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 15-16 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna Puchar Polski piłkarzy, Liga Mistrzów piłkarzy, Liga Europy piłkarzy, Liga Młodzieżowa UEFA, mecze towarzyskie piłkarzy, Scottish Premiership, Hyundai A-League, La Liga SmartBank, Ekstraliga rugby, gala bokserska Top Rank, Ultimate Fighting Championship (UFC), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), FIA World Endurance Championship, Moto2, Moto3, MotoGP, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3 oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro Tour - Intel Extreme Masters w Katowicach, League of Legends European Championship, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters i The Teamfight Tactics: Galaxies Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna Puchar Polski piłkarzy (więcej tutaj), Liga Mistrzów piłkarzy (więcej tutaj i tutaj), Liga Europy piłkarzy (więcej tutaj), Liga Młodzieżowa UEFA (więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Hyundai A-League (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj i tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj, tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro Tour - Intel Extreme Masters w Katowicach (więcej tutaj), League of Legends European Championship (więcej tutaj), Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters (więcej tutaj) i The Teamfight Tactics: Galaxies Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

15 sierpnia (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 KSW, Polsat Sport

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

8:10 „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny, Polsat Viasat History

8:55 Hyundai A-League: Sydney FC - Western United FC Melbourne, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:07 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

9:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig na torze Lausitzring: kwalifikacje, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

10:07 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

10:25 Formuła 3, Grand Prix Hiszpanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: MotoGP - show, polsatsport.pl

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 KSW44, Polsat Sport News

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:15 (Eurosport 1) i 13:30 (Polsat Sport News) FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps, Polsat Sport News i Eurosport 1

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig na torze Lausitzring, Super Polsat i Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

13:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:55 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:20 Fortuna Puchar Polski piłkarzy, 1/32 finału: Resovia Rzeszów - Piast Gliwice, Polsat Sport

16:20 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:30 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

16:45 Formuła 2, Grand Prix Hiszpanii:1. wyścig, Polsat Sport News

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:20 (Polsat Sport News) i 17:30 (Eurosport 1) FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps, Polsat Sport News i Eurosport 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:40 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

17:50 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:00 (Polsat Sport Premium 1), 19:45 (TVP Sport) i 20:55 (TVP2) Liga Mistrzów piłkarzy, ćwierćfinał: Manchester City FC - Olympique Lyon, Polsat Sport Premium 1, TVP2 i TVP Sport

18:35 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

18:40 mecz towarzyski piłkarzy: PSV Eindhoven - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport Extra

19:00 „20 lat Polsatu Sport” - reportaż, Polsat Sport

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

20:20 Fortuna Puchar Polski piłkarzy, 1/32 finału: Odra Opole - Lech Poznań, Polsat Sport

20:50 „20 lat Polsatu Sport” - reportaż, Polsat Sport Extra

21:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

21:30 KSW40, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 gala bokserska Top Rank w Londynie, Polsat Sport Extra

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 15 na 16 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 KSW31, Polsat Sport News

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW45, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sport 1

4:00 Ultimate Fighting Championship 252 (UFC252), Polsat Sport

4:35 KSW20, Polsat Sport Fight

16 sierpnia (niedziela)
6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:07 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:07 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:20 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Fight

9:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 2

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:45 Formuła 3, Grand Prix Hiszpanii: 2. wyścig, Polsat Sport News

10:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig na torze Lausitzring: kwalifikacje, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:10 Formuła 2, Grand Prix Hiszpanii: 2. wyścig, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 KSW47, Polsat Sport News

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:45 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig na torze Lausitzring: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

13:00 rugby, Ekstraliga: RzKS Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew, Polsat Sport Fight

13:55 e-sport, The Teamfight Tactics: Galaxies Championship, Polsat Games

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:25 mecz towarzyski piłkarzy: Feyenoord Rotterdam - FC Twente Enschede, Polsat Sport News

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 KSW42, Polsat Sport Fight

14:50 Liga Młodzieżowa UEFA: Inter Mediolan - Stade Rennais FC Rennes, Polsat Sport Premium 1

15:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Super Polsat

15:05 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: MotoGP - show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Fortuna Puchar Polski piłkarzy, 1/32 finału: Chrobry Głogów - Cracovia Kraków, Polsat Sport

17:30 Scottish Premiership: Livingston FC - Rangers FC, Polsat Sport Extra

17:50 Liga Młodzieżowa UEFA, 1/8 finału: Juventus FC Turyn - Real Madryt CF, Polsat Sport Premium 2

18:00 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 2

18:55 La Liga SmartBank, baraż: UD Almeria - Girona FC, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Gazda i Mateusz Majak

18:25 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:00 Liga Europy piłkarzy, półfinał: Sevilla FC Sewilla - Manchester United FC, Polsat Sport Premium 1

19:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

20:30 Fortuna Puchar Polski piłkarzy, 1/32 finału: ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław, Polsat Sport

20:55 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

21:25 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 16 na 17 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 KSW33, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

3:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Antena Famaval 125TRX grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 125TRX - 125cm, do instalacji...

350 zł Więcej...
reklama