reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network promuje pozytywne bohaterki

dodano: 2020-10-11 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek na kanale Cartoon Network w serwisie YouTube pojawią się materiały z bohaterkami takich seriali jak „DC Super Hero Girls”, „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Kicia Rożek” i „Obóz na wyspie”. Stacja zapowiada trzy kompilacje: „The World is Hers!”, „Girl Power” i „Girls Takeover”. Akcja potrwa w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) od 11 do 18 października br. Oprócz Polski wezmą w niej udział: Rumunia, Czechy, Rosja, Bułgaria, Węgry, Niemcy i kraje Beneluksu.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, Cartoon Network promuje pozytywne bohaterki. Urocza Kicia Rożek, odważne nastolatki z „DC Super Hero Girls” czy bardzo inteligentna Jeżynka - to tylko niektóre postaci, które od niedzieli,11 października br. przejmą polski kanał marki w serwisie YouTube. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek na tej platformie ukaże się seria specjalnych publikacji. 

Od niedzieli, 11 października br. w kanale YouTube Cartoon Network przez cały tydzień będą publikowane specjalne materiały z bohaterkami kreskówek. Stacja zapowiada trzy kompilacje: „The World is Hers!”, „Girl Power” i „Girls Takeover”.

- Wideo skupione wokół kobiecych postaci mają na celu wzmacnianie dziewczyn i upewnianie ich w przekonaniu, że mogą być w życiu kimkolwiek chcą! - informuje nadawca. Wśród bohaterek klipów znajdą się m. in. nastolatki z „DC Super Hero Girls” (więcej tutaj), Raven z „Młodych Tytanów: Akcja!” (więcej tutaj), Doktor Lisiczka z „Kici Rożek” (więcej tutaj) i Jeżynka z „Obozu na wyspie” (więcej tutaj).

Akcja Cartoon Network została zainicjowana w ramach celebracji Międzynarodowego Dnia Dziewczynek i potrwa w regionie EMEA od 11 do 18 października br. Oprócz Polski wezmą w niej udział: Rumunia, Czechy, Rosja, Bułgaria, Węgry, Niemcy i kraje Beneluksu.
 
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...