reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Games, Polsat Rodzina i TV Regio w IPTV Orange

dodano: 2020-10-28 08:15 | aktualizacja: 2020-10-28 08:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Orange TV Oferta IPTV Orange Polska została 28 października br. wzbogacona o trzy nowe kanały - Polsat Games, Polsat Rodzina i TV Regio. Polsat Games i Polsat Rodzina trafiły do pakietu Polsat, który obejmuje teraz 15 kanałów. Co więcej te dwie stacje będą dostępne dla wszystkich klientów Orange TV aż do 12 stycznia 2021 roku - w ramach otwartego okna. Natomiast TV Regio trafił do pakietu Optymalnego.

Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Games to kanał stworzony i prowadzony przez graczy dla graczy, fanów esportu, ale również pasjonatów nowych technologii i anime. Flagowym projektem Polsat Games jest Ultraliga, oficjalne krajowe rozgrywki League of Legends, realizowane w jednym z najnowocześniejszych studiów esportowych na świecie, z którego zmagania elektronicznych atletów okraszone są komentarzem najlepszych ekspertów w dziedzinie League of Legends w Polsce. Od początku istnienia stacji Polsat Games zrealizowało prawie 120 esportowych transmisji, co daje 600 godzin emisji, które łącznie wygenerowały ponad 10 milionów wyświetleń w internecie. Antenę stacji tworzą też programy publicystyczne (emitowane na żywo), rozrywkowe, recenzje gier oraz seriale anime.

Polsat Rodzina to kanał familijny z programami poradnikowymi, bajkami rozwijającymi wyobraźnię, popularnymi filmami i serialami łączącymi pokolenia, najciekawszymi dokumentami z całego świata i niedzielną transmisją mszy św. dla dzieci. W ofercie Polsat Rodzina znajduje się szeroka oferta programów adresowanych do trzech pokoleń - od dzieci, przez rodziców, aż po seniorów.

TV Regio pokazuje oryginalne audycje produkowane przez lokalne studia telewizyjne z całej Polski. Dzięki temu widzowie mają możliwość zobaczenia aktualności i ciekawostek z różnych nieodkrytych jeszcze miejsc, na ogólnopolskiej antenie. Kanał przedstawia wyjątkowe miejsca wszystkich regionów Polski, historie różnych zakątków naszego kraju, interesujących ludzi i ich niecodzienne hobby, lokalne specyfiki kulinarne i zabytki architektoniczne. TV Regio emituje audycje niedostępne w komercyjnych stacjach telewizyjnych. Unikalne programy pochodzą z produkcji lokalnych telewizji, które najlepiej potrafią wyszukać miejscowe perełki.


Pozycje na liście kanałów IPTV Orange:
63 - TV Regio
138 - Polsat Games
356 - Polsat Rodzina


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...