reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Orange rozwija technologię dekoderów 4K

dodano: 2024-06-14 14:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Viaccess-Orca/satkurier.pl

Viaccess Orca Orange Polska wykorzystuje na swoich dekoderach 4K Multi, których producentem jest Sagemcom, Secure Video Player od Viaccess-Orca -specjalistyczne rozwiązanie dla streamingu OTT i IPTV. Ten zaawansowany odtwarzacz umożliwia płynną obsługę telewizji na żywo, timeshiftu, catch-up TV i treści VOD.

Orange/satkurier.pl
Dekoder 4K Multi Orange Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
VO Secure Video Player jest wbudowany w aplikację Orange Polska, a nie w middleware dekodera. Zapewnia to operatorowi większą kontrolę nad ofertą wideo, jednocześnie upraszczając przyszły rozwój usługi. VO Player jest zintegrowany z wieloma systemami DRM, w tym VO DRM, chroniąc treści Orange Polska przed piractwem i atakami hakerów.
 

- Potrzebowaliśmy najnowocześniejszego, wieloekranowego odtwarzacza wideo, który utrzyma zaangażowanie widzów - powiedział Piotr Wit, Director of Home Network, Network and Technology w Orange Polska. - VO Secure Video Player zmienia reguły gry, umożliwiając nam oferowanie naszym abonentom ujednoliconych wrażeń na wszystkich ekranach - od telewizora w salonie po urządzenia mobilne w podróży.

VO Player monitoruje jakość doświadczeń, jakość usług i zachowania użytkowników na ekranach telewizorów, zgodnie z wymogami bezpieczeństwa właścicieli treści. VO Player oferuje płynne przejście podczas przełączania między IPTV a OTT, zwiększając satysfakcję z usługi.
 

- Oferowanie atrakcyjnych wrażeń wideo ma kluczowe znaczenie dla sukcesu wieloekranowych usług OTT - powiedział Thomas Kohler, CEO Viaccess-Orca. - Współpracując z Orange Polska, umożliwiamy dostarczanie streamingu wideo światowej klasy, co gwarantuje satysfakcję abonentów.

Dekoder 4K Multi został wprowadzony do oferty Orange Polska w listopadzie 2023 roku. To już czwarte urządzenie Orange TV z obsługą rozdzielczości UHD, po Dekoderze 4K, Dekoderze 4K Premium i Dekoderze 4K Stream. Dekoder 4K Multi jest przeznaczony dla usługi IPTV - nie odbiera ani telewizji naziemnej, ani telewizji satelitarnej. Działa w oparciu o system Android TV, podobnie jak Dekoder 4K Stream.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...