reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP VOD na telewizorach Philips z Saphi

dodano: 2020-11-05 12:23 | aktualizacja: 2020-11-05 12:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

TVP VOD Od 29 października serwis TVP VOD udostępniony został użytkownikom telewizorów Philips z systemem operacyjnym Saphi, bez konieczności aktualizacji systemu. O dostępności TVP VOD użytkownicy są informowani za pomocą specjalnego komunikatu, który pojawia się na ekranie telewizora.

TVP
TVP VOD serwis Telewizja Polska 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Strategicznym celem nadawcy publicznego jest zapewnienie, jak najszerszej dostępności oferty programowej TVP, we wszystkich kanałach dystrybucji, w szczególności poprzez sieć internet. Chcemy oferować treści w modelu na życzenie, z serwisu VOD Telewizji Polskiej, we wszystkich odbiornikach telewizyjnych, poprzez dedykowane aplikacje i liczymy w tym zakresie na zainteresowanie i współpracę ze strony producentów – powiedział Marcin Klepacki, Dyrektor Biura Dystrybucji TVP.


Dzięki aplikacji TVP VOD użytkownicy telewizorów Philips zyskują bezpłatny i wygodny dostęp do bogatej biblioteki cyfrowej TVP, w której obok odcinków ulubionych seriali znajdują się też filmy fabularne i nagradzane dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i publicystyczne. Użytkownicy otrzymują dostęp do aktualnych pozycji programowych TVP koncertów, widowisk rozrywkowych, czy spektakli teatralnych, a także do audycji archiwalnych.

TVP VOD to także przedpremierowy dostęp do najpopularniejszych produkcji Telewizji Polskiej jak „Ludzie i Bogowie", czy możliwość obejrzenia propozycji niedostępnych już na głównych antenach np. serial „Rodzinka.pl". TVP VOD umożliwia również szybki dostęp do kanałów Telewizji Polskiej online - TVP INFO, TVP3, TVP Kultura. Aplikacja pozwala wyszukać pożądane tytuły i obejrzeć je w dowolnym momencie. Zawiera sekcję dedykowaną młodszym widzom, która oferuje programy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Serwis TVP VOD będzie dostępny dla użytkowników telewizorów wyprodukowanych w latach 2017-2020.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...
reklama