reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP VOD na telewizorach Philips z Saphi

dodano: 2020-11-05 12:23 | aktualizacja: 2020-11-05 12:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

TVP VOD Od 29 października serwis TVP VOD udostępniony został użytkownikom telewizorów Philips z systemem operacyjnym Saphi, bez konieczności aktualizacji systemu. O dostępności TVP VOD użytkownicy są informowani za pomocą specjalnego komunikatu, który pojawia się na ekranie telewizora.

TVP
TVP VOD serwis Telewizja Polska 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Strategicznym celem nadawcy publicznego jest zapewnienie, jak najszerszej dostępności oferty programowej TVP, we wszystkich kanałach dystrybucji, w szczególności poprzez sieć internet. Chcemy oferować treści w modelu na życzenie, z serwisu VOD Telewizji Polskiej, we wszystkich odbiornikach telewizyjnych, poprzez dedykowane aplikacje i liczymy w tym zakresie na zainteresowanie i współpracę ze strony producentów – powiedział Marcin Klepacki, Dyrektor Biura Dystrybucji TVP.


Dzięki aplikacji TVP VOD użytkownicy telewizorów Philips zyskują bezpłatny i wygodny dostęp do bogatej biblioteki cyfrowej TVP, w której obok odcinków ulubionych seriali znajdują się też filmy fabularne i nagradzane dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i publicystyczne. Użytkownicy otrzymują dostęp do aktualnych pozycji programowych TVP koncertów, widowisk rozrywkowych, czy spektakli teatralnych, a także do audycji archiwalnych.

TVP VOD to także przedpremierowy dostęp do najpopularniejszych produkcji Telewizji Polskiej jak „Ludzie i Bogowie", czy możliwość obejrzenia propozycji niedostępnych już na głównych antenach np. serial „Rodzinka.pl". TVP VOD umożliwia również szybki dostęp do kanałów Telewizji Polskiej online - TVP INFO, TVP3, TVP Kultura. Aplikacja pozwala wyszukać pożądane tytuły i obejrzeć je w dowolnym momencie. Zawiera sekcję dedykowaną młodszym widzom, która oferuje programy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Serwis TVP VOD będzie dostępny dla użytkowników telewizorów wyprodukowanych w latach 2017-2020.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

109 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...