reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nielegalna transmisja kanałów w Smart TV i Android TV

dodano: 2020-11-05 17:34 | aktualizacja: 2020-11-05 18:07
autor: KuKa | źródło: telekritika.ua

TV telewizja piractwo Na Zakarpaciu w zachodniej części Ukrainy policja ujawniła czterech mieszkańców, którzy wprowadzali modyfikacje w telewizorach Smart TV i urządzeniach opartych na systemie Android, tworząc nielegalne listy kanałów telewizyjnych, np. z ofertą programową grupy medialnej StarLightMedia. Mężczyźni świadczyli swoje usługi za określoną opłatę miesięczną.

Illegal streaming piractwo 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Funkcjonariusze przeszukali oskarżonych, znaleźli i zatrzymali sprzęt komputerowy, telefony komórkowe, telewizory Smart TV i urządzenia z Android TV, które były wykorzystywane do nielegalnych działań. Śledczy z oddziału policji w Użgorodzie wszczęli w tej sprawie postępowanie karne.

Dla StarLightMedia jednym z priorytetowych obszarów jest ochrona praw autorskich. Jesteśmy przekonani, że bez ich przestrzegania nie da się zbudować kreatywnej gospodarki na Ukrainie. W tym przypadku staraliśmy się przekazać cyberprzestępcom, że łamią prawo i że należy zaprzestać nielegalnej działalności, ale to nie pomogło. Następnie StarLightMedia zwróciła się do organów ścigania, którym jest bardzo wdzięczna za szybką reakcję i profesjonalną pracę. Teraz czekamy na ekspertyzy i przekazanie sprawy do sądu

- powiedział Mykoła Faengold, dyrektor handlowy działu Digital & PayTV w StarLightMedia.

Zauważmy, że w ramach operacji "Piraci" zamknięto 41 portali internetowych, które spowodowały szkody dla właścicieli praw autorskich w kwocie 25 mln hrywien.

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...