reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-21 - 2021-10-22

14-16.11 Polsat Sport: UFC, Liga Narodów i magazyny

dodano: 2020-11-14 06:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 14-15 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Narodów piłkarzy, Fortuna Puchar Polski piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, gala bokserska Top Rank, Ultimate Fighting Championship (UFC), FIA World Endurance Championship, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Trinity Force Puchar Polski.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna Puchar Polski piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj i tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Trinity Force Puchar Polski (więcej tutaj).

Plan transmisji:

14 listopada (sobota)
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Formuła 1: „Architekci F1” - magazyn, Eleven Sports 1

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:25 KSW39, Polsat Sport Fight

9:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

9:30 Formuła 1, Grand Prix Turcji: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

10:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:00 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

11:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:45 (Eurosport 2) i 12:00 (Polsat Sport Extra) FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

11:45 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: KS Świt Szczecin - Cracovia Kraków, Ipla

11:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:00 Formuła 1, Grand Prix Turcji: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Resovia Rzeszów, Polsat Sport

12:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Odra Opole, Ipla

13:00 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice, Polsat Sport

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Malta - Andora, Polsat Sport News

14:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport Extra

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

17:00 Liga Narodów piłkarzy: konferencja prasowa reprezentacji Polski piłkarzy, Polsat Sport News

17:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - Mickiewicz Kluczbork, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga: ŁKS Commececon Łódź - DPD Legionovia Legionowo, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport Extra

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Azerbejdżan - Czarnogóra, Polsat Sport News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Cypr - Luksemburg, Ipla

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Łotwa - Wyspy Owcze, Ipla

18:00 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

18:30 (Eurosport 2) i 19:30 (Polsat Sport Extra) FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

19:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:10 (TVP Sport) i 20:35 (Polsat Sport) Liga Narodów piłkarzy: Portugalia - Francja, Polsat Sport i TVP Sport

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport News

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Niemcy - Ukraina, Polsat Sport Extra

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Szwecja - Chorwacja, Polsat Sport Premium 1

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Szwajcaria - Hiszpania, Polsat Sport Premium 2

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:50 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport

Noc z 14 na 15 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

0:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 KSW46, Polsat Sport Extra

2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport

15 listopada (niedziela)
6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 Formuła 1, Grand Prix Turcji: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

10:00 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 KSW49, Polsat Sport Fight

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

12:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry podwójnej, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Słowacja - Szkocja, Polsat Sport News

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Macedonia Północna - Estonia, Ipla

15:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 „Emerson Fittipaldi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - GKS Tychy, Ipla

17:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk, Polsat Sport Extra

17:30 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, Polsat Sport News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Holandia - Bośnia i Hercegowina, Polsat Sport Premium 1

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Turcja - Rosja, Polsat Sport Premium 2

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Gruzja - Armenia, Ipla

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Bułgaria - Finlandia, Ipla

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Walia - Irlandia, Ipla

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Białoruś - Litwa, Ipla

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Albania - Kazachstan, Ipla

18:00 (Polsat Sport), 18:15 (TVP Sport) i 20:35 (TVP1) Liga Narodów piłkarzy: Włochy - Polska, Polsat Sport, TVP1 i TVP Sport

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Cuprum Lubin, Polsat Sport News

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Belgia - Anglia, Polsat Sport Premium 1

20:35 Liga Narodów: Dania - Islandia, Polsat Sport Premium 2

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Austria - Irlandia Północna, Polsat Sport Premium 3

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Rumunia - Norwegia, Polsat Sport Premium 4

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Czechy - Izrael, Polsat Sport Premium 5

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Węgry - Serbia, Polsat Sport Premium 6

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Mołdawia - Grecja, Ipla

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Słowenia - Kosowo, Ipla

21:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Londynie: faza grupowa, Polsat Sport Extra

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia, Polsat Sport Extra

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty

Noc z 15 na 16 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 KSW48, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...