reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

AXN rozpala emocje na święta Bożego Narodzenia

dodano: 2020-12-08 23:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Rodzinne święta Bożego Narodzenia na przedmieściach Los Angeles, kolejna część opowieści o tajemniczej grze, która przenosi graczy w świat dzikiej przyrody pełnej niebezpieczeństw, urocza opowieść o zbuntowanym króliku, podróż najmłodszego syna świętego Mikołaja, która uratuje święta Bożego Narodzenia, nieoczekiwane spotkanie z obcymi oraz historia miłosna podczas wakacji we Włoszech. Jak zapowiada nadawca, świąteczne emocje AXN rozpali filmami: „Te święta”, „Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Piotruś Królik”, „Artur ratuje Gwiazdkę”, „Nowy początek” i „Tamte dni, tamte noce”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
24 grudnia - rodzinne filmy

„Te święta” to historia rodziny Whitfieldów, która zamieszkuje przedmieścia Los Angeles. Po raz pierwszy od siedmiu lat wszystkie ich dzieci i bliscy spędzą święta Bożego Narodzenie wspólnie. Wspólny czas będzie pełen wzlotów, ale i kłótni. Wszystko to jednak pozwoli im odkryć na nowo siłę i miłość w ich rodzinie. W filmie widzowie zobaczą rapera Chrisa Browna. Premiera filmu „Te święta” odbędzie się w czwartek, 24 grudnia br. o godzinie 17:30 w AXN (więcej tutaj).

W filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą „Jumanji”, o której nigdy dotąd nie słyszały. Gdy ją włączają natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a dzieci stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (w tej roli Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się, według własnych słów, w Einsteina (Kevin Hart), Bethany - popularna dziewczyna z sąsiedztwa - staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w „Jumanji” chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Film „Jumanji: Przygoda w dżungli” zostanie wyemitowany w czwartek, 24 grudnia br. o godzinie 20:00 w AXN (więcej tutaj).

25 grudnia - animowani super bohaterowie

„Piotruś Królik” to film animowany na podstawie serii książek Beatrix Potter. Malarka Bea mieszka na wsi i pomaga rodzinie wesołego królika, Piotrusia. Jej sąsiad, McGregor, nienawidzi gryzoni i stara się za wszelką cenę je przepędzić. Gdy McGregor umiera na atak serca, jego rezydencję dziedziczy w spadku Thomas McGregor. Króliki rozpoczynają wojnę z nowym właścicielem. Film „Piotruś Królik” zostanie wyemitowany w piątek, 25 grudnia br. o godzinie 13:15 w AXN (więcej tutaj).

W filmie animowanym „Artur ratuje Gwiazdkę” Arthur Christmas, nieprzystosowany najmłodszy syn Mikołaja, wyrusza w szaleńczą podróż, aby dostarczyć ostatni prezent przed świątecznym porankiem. Pełna przygód wyprawa ocali przyszłość Bożego Narodzenia i ociepli stosunki w rodzinie Mikołajów. Film „Artur ratuje Gwiazdkę” zostanie wyemitowany w piątek, 25 grudnia br. o godzinie 15:05 w AXN (więcej tutaj).

26 grudnia - odkryj nieznane

W filmie „Nowy początek” wybitna lingwistka Louise Banks (Amy Adams) zostaje wezwana przez siły obronne Stanów Zjednoczonych Ameryki, by spróbować porozumieć się z wysłannikami innej cywilizacji po tym, jak nieznany obiekt zawisł nieruchomo tuż nad naszą planetą. Nikt tak naprawdę nie wie, czy obcy przybyli na Ziemię w celach pokojowych czy może są zwiastunem inwazji. W zespole badawczym pracują także pułkownik Weber (Forest Whitaker) i wybitny fizyk, Ian Donnelly (Jeremy Renner). Jak czytamy w opisie, film, nominowany do Oscara w ośmiu kategoriach, to opowieść o ulotności czasu, tajemnicy i zdarzeniach, których ludzki umysł nie potrafi zrozumieć. Film „Nowy początek” zostanie wyemitowany w sobotę, 26 grudnia br. o godzinie 17:40 w AXN (więcej tutaj).

„Tamte dni, tamte noce” to nominowana do Oscara historia romansu rozgrywającego się w scenerii wakacyjnych Włoch 1983 roku. Elio (nominowany do Oscara za pierwszoplanową rolę Timothée Chalamet), dojrzały jak na swój wiek siedemnastolatek, spędza wakacje w rodzinnej willi. Czas beztrosko upływa mu na graniu muzyki klasycznej, czytaniu i flirtowaniu ze swoją przyjaciółką, Marzią (Esther Garrel). Pewnego dnia w domu pojawia się Oliver (Armie Hammer) - czarujący amerykański doktorant, który ma pomagać ojcu Elio, wybitnemu profesorowi. Pośród skąpanych w słońcu, zachwycających krajobrazów Elio i Oliver odkrywają uderzające do głowy piękno budzącego się między nimi uczucia i pożądania, które na zawsze odmieni ich życie. Film „Tamte dni, tamte noce” zostanie wyemitowany w sobotę, 26 grudnia br. o godzinie 20:00 w AXN (więcej tutaj).
 
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Sony Corporation
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Sony Corporation
Mekhi Phifer i Sharon Leal w filmie „Te święta”, foto: Sony Corporation
Mekhi Phifer i Sharon Leal w filmie „Te święta”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...
reklama