reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

AXN rozpala emocje na święta Bożego Narodzenia

dodano: 2020-12-08 23:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Rodzinne święta Bożego Narodzenia na przedmieściach Los Angeles, kolejna część opowieści o tajemniczej grze, która przenosi graczy w świat dzikiej przyrody pełnej niebezpieczeństw, urocza opowieść o zbuntowanym króliku, podróż najmłodszego syna świętego Mikołaja, która uratuje święta Bożego Narodzenia, nieoczekiwane spotkanie z obcymi oraz historia miłosna podczas wakacji we Włoszech. Jak zapowiada nadawca, świąteczne emocje AXN rozpali filmami: „Te święta”, „Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Piotruś Królik”, „Artur ratuje Gwiazdkę”, „Nowy początek” i „Tamte dni, tamte noce”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
24 grudnia - rodzinne filmy

„Te święta” to historia rodziny Whitfieldów, która zamieszkuje przedmieścia Los Angeles. Po raz pierwszy od siedmiu lat wszystkie ich dzieci i bliscy spędzą święta Bożego Narodzenie wspólnie. Wspólny czas będzie pełen wzlotów, ale i kłótni. Wszystko to jednak pozwoli im odkryć na nowo siłę i miłość w ich rodzinie. W filmie widzowie zobaczą rapera Chrisa Browna. Premiera filmu „Te święta” odbędzie się w czwartek, 24 grudnia br. o godzinie 17:30 w AXN (więcej tutaj).

W filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą „Jumanji”, o której nigdy dotąd nie słyszały. Gdy ją włączają natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a dzieci stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (w tej roli Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się, według własnych słów, w Einsteina (Kevin Hart), Bethany - popularna dziewczyna z sąsiedztwa - staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w „Jumanji” chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Film „Jumanji: Przygoda w dżungli” zostanie wyemitowany w czwartek, 24 grudnia br. o godzinie 20:00 w AXN (więcej tutaj).

25 grudnia - animowani super bohaterowie

„Piotruś Królik” to film animowany na podstawie serii książek Beatrix Potter. Malarka Bea mieszka na wsi i pomaga rodzinie wesołego królika, Piotrusia. Jej sąsiad, McGregor, nienawidzi gryzoni i stara się za wszelką cenę je przepędzić. Gdy McGregor umiera na atak serca, jego rezydencję dziedziczy w spadku Thomas McGregor. Króliki rozpoczynają wojnę z nowym właścicielem. Film „Piotruś Królik” zostanie wyemitowany w piątek, 25 grudnia br. o godzinie 13:15 w AXN (więcej tutaj).

W filmie animowanym „Artur ratuje Gwiazdkę” Arthur Christmas, nieprzystosowany najmłodszy syn Mikołaja, wyrusza w szaleńczą podróż, aby dostarczyć ostatni prezent przed świątecznym porankiem. Pełna przygód wyprawa ocali przyszłość Bożego Narodzenia i ociepli stosunki w rodzinie Mikołajów. Film „Artur ratuje Gwiazdkę” zostanie wyemitowany w piątek, 25 grudnia br. o godzinie 15:05 w AXN (więcej tutaj).

26 grudnia - odkryj nieznane

W filmie „Nowy początek” wybitna lingwistka Louise Banks (Amy Adams) zostaje wezwana przez siły obronne Stanów Zjednoczonych Ameryki, by spróbować porozumieć się z wysłannikami innej cywilizacji po tym, jak nieznany obiekt zawisł nieruchomo tuż nad naszą planetą. Nikt tak naprawdę nie wie, czy obcy przybyli na Ziemię w celach pokojowych czy może są zwiastunem inwazji. W zespole badawczym pracują także pułkownik Weber (Forest Whitaker) i wybitny fizyk, Ian Donnelly (Jeremy Renner). Jak czytamy w opisie, film, nominowany do Oscara w ośmiu kategoriach, to opowieść o ulotności czasu, tajemnicy i zdarzeniach, których ludzki umysł nie potrafi zrozumieć. Film „Nowy początek” zostanie wyemitowany w sobotę, 26 grudnia br. o godzinie 17:40 w AXN (więcej tutaj).

„Tamte dni, tamte noce” to nominowana do Oscara historia romansu rozgrywającego się w scenerii wakacyjnych Włoch 1983 roku. Elio (nominowany do Oscara za pierwszoplanową rolę Timothée Chalamet), dojrzały jak na swój wiek siedemnastolatek, spędza wakacje w rodzinnej willi. Czas beztrosko upływa mu na graniu muzyki klasycznej, czytaniu i flirtowaniu ze swoją przyjaciółką, Marzią (Esther Garrel). Pewnego dnia w domu pojawia się Oliver (Armie Hammer) - czarujący amerykański doktorant, który ma pomagać ojcu Elio, wybitnemu profesorowi. Pośród skąpanych w słońcu, zachwycających krajobrazów Elio i Oliver odkrywają uderzające do głowy piękno budzącego się między nimi uczucia i pożądania, które na zawsze odmieni ich życie. Film „Tamte dni, tamte noce” zostanie wyemitowany w sobotę, 26 grudnia br. o godzinie 20:00 w AXN (więcej tutaj).
 
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Sony Corporation
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Sony Corporation
Mekhi Phifer i Sharon Leal w filmie „Te święta”, foto: Sony Corporation
Mekhi Phifer i Sharon Leal w filmie „Te święta”, foto: Sony Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...