reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wieczory animowanych produkcji w AXN White

dodano: 2019-11-23 06:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN White W grudniu br. na widzów AXN White czekają filmy animowane, takie jak „Hotel Transylwania”, „Hotel Transylwania 2”, „Artur ratuje Gwiazdkę”, „Na fali”, „Piksele”, „Sezon na misia 2”, „Stuart Malutki” oraz „Stuart Malutki 3: Trochę natury”. Ponadto kanał AXN White przygotował dla widzów premiery 11. sezonu serialu „Jednostka do zadań specjalnych” oraz 4. sezonu serialu „Bez śladu”.

AXN White


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniach od 24 do 31 grudnia br. o godzinie 21:05 w AXN White na widzów czekają wieczory z filmami animowanymi. We wtorek, 24 grudnia br. „Hotel Transylwania”, w którym Drakula, właściciel pięciogwiazdkowego hotelu w świecie potworów, zaprasza gości na obchody 118. urodzin swojej córki, Mavis (więcej tutaj). W środę, 25 grudnia br. „Hotel Transylwania 2”, czyli kontynuacja przygód w najsłynniejszym hotelu dla upiorów, który teraz gości również zwykłych ludzi. W czwartek, 26 grudnia br. „Artur ratuje Gwiazdkę”, w którym młodszy syn świętego Mikołaja, postanawia na własną rękę dostarczyć jeden zapomniany prezent (więcej tutaj).

W piątek, 27 grudnia br. „Na fali”, w którym pingwin Cody Maverick marzy, by wygrać mistrzostwa świata w surfingu. W sobotę, 28 grudnia br. „Piksele”, w których prezydent USA powołuje ekspertów od gier wideo do walki z obcymi, którzy zaatakowali Nowy Jork. W niedzielę, 29 grudnia br. „Sezon na misia 2” - historia psa, Kabanosa, który zostaje porwany, a na pomoc rusza Boguś i przyjaciele. W poniedziałek, 30 grudnia br. „Stuart Malutki” - historia osieroconej myszy, którą postanawiają adoptować Państwo Malutcy (więcej tutaj). We wtorek, 31 grudnia br. „Stuart Malutki 3: Trochę natury” - kontynuacja przygód uroczej myszy, w której Stuart podczas rodzinnych wakacji przyłącza się do skautów.

W grudniu br. kanał AXN White przygotował ponadto dla widzów premiery 11. sezonu serialu „Jednostka do zadań specjalnych” oraz 4. sezonu serialu „Bez śladu” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

139 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama