reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wieczory animowanych produkcji w AXN White

dodano: 2019-11-23 06:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN White W grudniu br. na widzów AXN White czekają filmy animowane, takie jak „Hotel Transylwania”, „Hotel Transylwania 2”, „Artur ratuje Gwiazdkę”, „Na fali”, „Piksele”, „Sezon na misia 2”, „Stuart Malutki” oraz „Stuart Malutki 3: Trochę natury”. Ponadto kanał AXN White przygotował dla widzów premiery 11. sezonu serialu „Jednostka do zadań specjalnych” oraz 4. sezonu serialu „Bez śladu”.

AXN White


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniach od 24 do 31 grudnia br. o godzinie 21:05 w AXN White na widzów czekają wieczory z filmami animowanymi. We wtorek, 24 grudnia br. „Hotel Transylwania”, w którym Drakula, właściciel pięciogwiazdkowego hotelu w świecie potworów, zaprasza gości na obchody 118. urodzin swojej córki, Mavis (więcej tutaj). W środę, 25 grudnia br. „Hotel Transylwania 2”, czyli kontynuacja przygód w najsłynniejszym hotelu dla upiorów, który teraz gości również zwykłych ludzi. W czwartek, 26 grudnia br. „Artur ratuje Gwiazdkę”, w którym młodszy syn świętego Mikołaja, postanawia na własną rękę dostarczyć jeden zapomniany prezent (więcej tutaj).

W piątek, 27 grudnia br. „Na fali”, w którym pingwin Cody Maverick marzy, by wygrać mistrzostwa świata w surfingu. W sobotę, 28 grudnia br. „Piksele”, w których prezydent USA powołuje ekspertów od gier wideo do walki z obcymi, którzy zaatakowali Nowy Jork. W niedzielę, 29 grudnia br. „Sezon na misia 2” - historia psa, Kabanosa, który zostaje porwany, a na pomoc rusza Boguś i przyjaciele. W poniedziałek, 30 grudnia br. „Stuart Malutki” - historia osieroconej myszy, którą postanawiają adoptować Państwo Malutcy (więcej tutaj). We wtorek, 31 grudnia br. „Stuart Malutki 3: Trochę natury” - kontynuacja przygód uroczej myszy, w której Stuart podczas rodzinnych wakacji przyłącza się do skautów.

W grudniu br. kanał AXN White przygotował ponadto dla widzów premiery 11. sezonu serialu „Jednostka do zadań specjalnych” oraz 4. sezonu serialu „Bez śladu” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...