reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Charytatywny blok reklamowy w TV Puls

dodano: 2020-12-14 02:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” W czwartek, 24 grudnia br., w Wigilię Bożego Narodzenia, o godz. 18:00 - przed filmem Roberta Zemeckisa „Opowieść wigilijna” - TV Puls pokaże charytatywny blok reklamowy „#PulsSeniorom”. Wpływy zostaną w całości przekazane Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, działającej na rzecz poprawy jakości życia seniorów w Polsce.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ten rok jest zupełnie inny, bezprecedensowy. Sytuacja wymaga od nas wszystkich uruchomienia wyjątkowych pokładów empatii i zrozumienia dla potrzeb seniorów. Staramy się, aby naszym bliskim nie zabrakło niczego. Pamiętajmy jednak, że wśród nas żyją samotne osoby w starszym wieku, często zagubione, wręcz przerażone, bez możliwości zaspokojenia nawet najbardziej podstawowych potrzeb. Drobny gest pomocy może okazać się dla nich prawdziwym wsparciem - uczyńmy te święta lepszymi!

- powiedziała Erin Dąbska, pomysłodawczyni, założycielka i prezeska Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

- W ten szczególny czas Telewizja Puls, wraz ze swoimi partnerami, jeszcze mocniej niż zazwyczaj wesprze podopiecznych Fundacji TV Puls „Pod Dębem”. Mamy również nadzieję, że charytatywny blok reklamowy „#PulsSeniorom” przyczyni się do upowszechniania wiedzy na temat trudnej sytuacji seniorów w Polsce

- powiedział Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls.


Jak zapewnia nadawca, każdy może pomóc podopiecznym Fundacji TV Puls „Pod Dębem” i to przez cały rok - wysyłając SMS o treści „Wspieram” pod numer 72165. Koszt SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT.

Jak czytamy w komunikacie, Fundacja TV Puls „Pod Dębem” jest pierwszą w Polsce fundacją, która od ponad 7 lat nieprzerwanie pomaga seniorom. Uwrażliwia na potrzeby osób starszych, ich sytuację, edukuje, buduje zrozumienie i międzypokoleniowy dialog. Wskazuje, jak ważna jest rozmowa i poszukiwanie pozytywnych rozwiązań całego mnóstwa problemów, z którymi boryka się wciąż rosnąca populacja osób w wieku 65+. Wspiera materialnie i rzeczowo potrzebujących przedstawicieli „srebrnego pokolenia”. Fundacja TV Puls „Pod Dębem” jest organizacją non-profit, która została założona przez Telewizję Puls w listopadzie 2013 roku. Fundacja działa dzięki środkom finansowym przekazywanym przez Telewizję Puls oraz wpłatom darczyńców. Pomysłodawczynią, założycielką i prezeską Fundacji TV Puls „Pod Dębem” jest Erin Dąbska, która wyznacza cele i określa kierunki działania fundacji. Swoją działalność na rzecz osób starszych wykonuje charytatywnie (więcej tutaj).

Charytatywny blok reklamowy zostanie wyemitowany w TV Puls przed filmem Roberta Zemeckisa „Opowieść wigilijna” (więcej tutaj).

„#PulsSeniorom” - emisja w czwartek, 24 grudnia 2020 roku o godz. 18:00 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...