reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-30 - 2021-12-01

9-11.01 Polsat Sport: Derby Rotterdamu i magazyny

dodano: 2021-01-09 06:18 | aktualizacja: 2021-01-09 11:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 9 - 10 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 86. plebiscytu Przeglądu Sportowego”, Rajd Dakar, Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Eredivisie, Scottish Premiership, Emirates FA Cup, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Serie A TIM, Bundesliga, 2. Bundesliga, tenis ziemny, biathlon, bobsleje, skeleton, narciarstwo oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News, Superstacja i Polsat Doku oraz serwisu Ipla. 

Na widzów czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 86. plebiscytu Przeglądu Sportowego” (więcej tutaj i tutaj), Rajd Dakar (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj i tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), narciarstwo (więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Plan transmisji:

9 stycznia (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

9:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

10:00 Bundesliga: „Bundesliga Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

11:00 Rajd Dakar: „Orlen Team Studio” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport

12:00 Emirates FA Cup: „FA Cup Preview” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:45 biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport i Eurosport 1

12:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Everton FC Liverpool - Rotherham United FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:55 2. Bundesliga: FC Norymberga - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 3

13:10 Emirates FA Cup, 3. runda: Chorley FC - Derby County FC, Eleven Sports 2

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:50 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport

14:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

14:30 (Eurosport 1) i 14:45 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: 1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 1

15:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

15:30 La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

15:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Blackpool FC - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 4

16:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:10 La Liga Santander: Atletico Madryt - Athletic Bilbao, Eleven Sports 2

16:45 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News

16:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - BAS Białystok, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport Extra

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - King Szczecin, Polsat Sport News

17:30 La Liga Santander: Granada CF Grenada - FC Barcelona, Eleven Sports 1

17:55 Serie A TIM: Genoa CFC Genua - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:10 KSW49, Polsat Sport Fight

18:20 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Arsenal FC Londyn - Newcastle United FC, Eleven Sports 2

18:30 (Polsat Sport) i 20:00 (Polsat) „Gala mistrzów sportu 86. plebiscytu Przeglądu Sportowego” - widowisko, Polsat i Polsat Sport

18:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 PlusLiga: Stal Nysa - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport Extra

20:00 Eredivisie: Heracles Almelo - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport Premium 1

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:10 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:30 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

20:30 Emirates FA Cup, 3. runda: Manchester United FC - Watford FC, Eleven Sports 1

20:40 Serie A TIM: AC Milan Mediolan - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Olympique Lyon, Eleven Sports 3 i Canal+ Now
komentują: Dominik Guziak i Jakub Ostrowski

20:55 Emirates FA Cup: 3. runda, Eleven Sports 4

21:05 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

22:30 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:30 SuperLega: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia, Polsat Sport News

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 9 na 10 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:00 Bundesliga: „Bundesliga Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

1:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:40 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:00 KSW52, Polsat Sport Extra

4:35 Muay Thai: „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - reportaż, Polsat Sport Fight

9 stycznia (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW50, Polsat Sport Fight

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:25 (Eurosport 1) i 11:30 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

11:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Eredivisie: Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

12:25 (Eleven Sports 1) i 12:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: AS Roma Rzym - Inter Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

14:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

14:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Manchester City FC - Birmingham City FC, Eleven Sports 2

14:25 Emirates FA Cup, 3. runda: Crawley Town FC - Leeds United FC, Eleven Sports 4

14:30 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

14:30 (Eurosport 1) i 14:40 (Polsat Sport Extra) biathlon, Pucharu Świata w Oberhofie: pojedyncza sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice, Polsat Sport

15:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: FC Augsburg - VfB Stuttgart, Eleven Sports 3

15:55 Scottish Premiership: FC Aberdeen - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

16:40 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

17:00 Bundesliga: Arminia Bielefeld - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1

17:00 Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - Joker Świecie, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom, Polsat Sport Extra

17:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 3

17:55 Emirates FA Cup, 3. runda: Marine AFC Crosby Merseyside - Tottenham Hotspur FC, Eleven Sports 2

17:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3

18:25 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:25 La Liga Santander: Elche CF - Getafe CF, Eleven Sports 4

19:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:25 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

20:00 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

20:15 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

20:30 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

20:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:40 Emirates FA Cup, 3. runda: Newport County FC - Brighton & Hove Albion FC Brighton, Eleven Sports 3

20:55 La Liga Santander: Real Valladolid - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:10 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:50 SuperLega: Itas Trentino - Vero Volley Monza, Polsat Sport Extra

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku

22:30 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

23:00 Rajd Dakar: „Orlen Team Studio” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:25 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 10 na 11 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 KSW54, Polsat Sport Extra

2:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

2:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:40 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...