reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-21 - 2021-04-22 - 2021-04-23

19-21.12 Polsat Sport: Eredivisie, derby i magazyny

dodano: 2020-12-19 05:40 | aktualizacja: 2020-12-19 10:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 19-20 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna: Liga, La Liga Santander, Eredivisie, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Bundesliga, 2. Bundesliga, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Ultimate Fighting Championship (UFC), FIA World Endurance Championship, biathlon, bobsleje, narciarstwo dowolne, skeleton oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - IEM Global Challenge i League of Legends All Star.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj i tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - IEM Global Challenge (więcej tutaj) i League of Legends All Star.

Plan transmisji:

19 grudnia (sobota)
6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 narciarstwo dowolne: „Magazyn freestyle” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

9:30 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

9:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

10:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

12:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:07 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

12:55 2. Bundesliga: Eintracht Braunschweig TSV Brunszwik - SpVgg Greuther Fürth, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport i Eurosport 1

13:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Val Thorens: ski cross, Polsat Sport News

13:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

14:00 „Thet last teammate: Ayrton Senna” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:55 KSW32, Polsat Sport Fight

14:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Hellas Werona, Eleven Sports 3

14:55 (Eurosport 1) i 15:00 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

15:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

15:05 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

15:05 skeleton: Puchar Świata, Ipla

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 2

15:25 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 4

15:30 La Liga Santander: FC Barcelona - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 1

15:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: IEM Global Challenge, Polsat Games

16:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Pszczółka Start Lublin, Polsat Sport Extra

17:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

17:30 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo, Ipla

17:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - FC Crotone, Eleven Sports 2

18:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

18:05 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:15 Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

18:25 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Villarreal CF, Eleven Sports 3

18:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade de Reims, Eleven Sports 4 i nSport+

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Eredivisie: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven, Polsat Sport News\

20:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - GKS Katowice, Polsat Sport

20:30 Serie A Tim: Parma Calcio - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:55 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Real Valladolid, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice Nicea - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3 i nSport+

21:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

21:25 Liga NOS: Sporting CP Lizbbona - SC Farense Faro, Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - NBV Werona, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 19 na 20 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 KSW25, Polsat Sport Extra

1:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20 grudnia (niedziela)
6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW52, Polsat Sport Fight

7:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:50 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

11:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

11:50 (Polsat Sport Extra) i 11:55 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

12:15 Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 Bundesliga: „Najlepsi obrońcy Bundesligi lat dziewięćdziesiątych” - magazyn, Eleven Sports 2

14:15 biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:25 Eredivisie: ADO Den Haag Haga - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Inter Mediolan - Spezia Calcio, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Cagliari Calcio - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 4

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:55 Fortuna: Liga: 1. FC Slovacko Uherské Hradiště - FC Viktoria Plzeň Pilzno, Polsat Sport Premium 1

16:00 jeździectwo: „Magazyn FEI Equestrian World 2020” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:30 FIA World Endurance Championship: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

17:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Arka Gdynia, Polsat Sport Extra

17:30 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:50 e-sport: League of Legends All Star, Polsat Games

18:00 „The Best od 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - Bohemians Praha 1905 Praga, Polsat Sport News

18:25 Liga NOS: Gil Vicente Barcelos - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 2

18:25 La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - Getafe CF, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: SS Lazio Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

20:30 SuperLega: Allianz Milano - Leo Shoes Modena, Polsat Sport News

20:30 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i nSport+

20:55 Liga NOS: FC Porto - CD Nacional Funchal, Eleven Sports 3

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Val Thorens: ski cross, Polsat Sport News

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 20 na 21 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: IEM Global Challenge, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

0:30 KSW46, Polsat Sport News

1:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

479 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

439 zł Więcej...
reklama