reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmy o napadach i seriale w lutym w AMC

dodano: 2021-01-15 07:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W lutym br. kanał AMC poleca swoim widzom takie seriale jak „Preacher” i „Terror”, a w ramach pasma „To jest napad!” takie produkcje filmowe jak „Niezawodny plan”, „Dorwać Cartera”, „Free Fire” i „Przekręt”.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2021 roku w ofercie kanału AMC:

„Preacher”
występują: Ruth Negga, Joseph Gilgun i Dominic Cooper
emisja: w poniedziałki (od 1 lutego br.) o 22:00

Walczący z powołaniem kaznodzieja Jesse Custer (w tej roli Dominic Cooper) powraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, by objąć prowadzenie kościoła po swym zmarłym ojcu. Kiedy już ma porzucić ambonę, otrzymuje tajemniczą moc, dzięki której może zmusić ludzi do wykonywania swojej woli. Nie zdając sobie sprawy z tego, że dwóch aniołów podąża jego tropem, Jesse stara się zrozumieć nowe zdolności. Jednocześnie w jego życiu pojawiają się była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) z nie do końca legalnymi pomysłami oraz zmagający się z problemem alkoholowym wampir Cassidy (Joseph Gilgun). Gdy okrutny lokalny bogacz zaczyna zagrażać kościołowi Jessego, kaznodzieja werbuje przyjaciół do walki o Annville i dusze jego mieszkańców (więcej tutaj).

„To jest napad!”:
emisja: w soboty (od 6 lutego br.) o 22:00
- W każdą sobotę lutego br. włącz AMC o godzinie 22:00 i oglądaj filmy pełne spisków, intryg i napadów z największymi gwiazdami kina w rolach głównych. Nawet najtrudniejszy skok wydaje się łatwy, gdy wszystko idzie zgodnie z planem, ale prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy, gdy misterny projekt zaczyna się sypać - zachęca nadawca.

„To jest napad!”:
„Niezawodny plan” („Foolproof”)
reżyser: William Phillips, występują: Ryan Reynolds, Kristin Booth, Joris Jarsky i Sean Sullivan
emisja: w sobotę, 6 lutego br. o 22:00

Kevin, Samantha i Rob tworzą klub, w którym dzięki zaawansowanym technologiom oraz skrupulatnie przemyślanym działaniom dokonują najbardziej brawurowych napadów. Jednak tylko w teorii - ich skoki pozostają w fazie planów. Wszystko się zmienia, gdy Leo, niebezpieczny gangster z Wysp Brytyjskich, dowiaduje się o ich pomysłach i wykorzystuje jeden z nich do udanego napadu. Leo szantażuje grupę i nakłania ich do dokonania skoku, w którym łupem są obligacje warte 20 milionów dolarów.

„Terror”
emisja: w czwartki (od 11 lutego br.) o 22:00
występują: Jared Harris, Ciarán Hinds, Tobias Menzies i Nive Nielsen

Jak zapowiada nadawca, zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial zabiera widzów w zatrważającą podróż. Akcja produkcji koncentruje się na niebezpiecznej wyprawie Królewskiej Marynarki Wojennej, która wyrusza na nieznane terytorium w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego. Załoga stanie w obliczu zdradliwych warunków, ograniczonych zasobów, gasnącej nadziei na przetrwanie i strachu przed nieznanym. Przenikliwy mróz, samotność i uwięzienie na samym końcu świata - „Terror” świetnie pokazuje, co może pójść źle, gdy grupa mężczyzn desperacko walczących o przeżycie, musi zmierzyć się nie tylko z żywiołami przyrody, ale także ze sobą nawzajem (więcej tutaj).

„To jest napad!”:
„Dorwać Cartera” („Get Carter”)
reżyser: Stephen Kay, występują: Sylvester Stallone, Miranda Richardson, Rachael Leigh Cook, Alan Cumming, Mickey Rourke, John C. McGinley, Michael Caine i Rhona Mitra
emisja: w sobotę, 13 lutego br. o 22:00

Wystarczy zapytać w Las Vegas czym para się Jack Carter, a każdy z mieszkańców odpowie, że jest egzekutorem długów. Gdy wkracza do akcji, to co ma być zwrócone, będzie zwrócone albo inaczej dłużnikowi przemodeluje się facjatę, przetrąci rękę lub obije śledzionę. Jednak Carter musi się jeszcze wiele nauczyć, szczególnie jeśli chodzi o sprawy honorowe i rodzinne. Gdy dowiaduje się o śmierci swego brata, wyjeżdża do Seattle, by wytropić jego morderców. Bandyci mogli przewidzieć taki obrót spraw, jednak jest już za późno, by zejść Carterowi z drogi (więcej tutaj)

„To jest napad!”:
„Free Fire” („Free Fire”)
reżyseria: Ben Wheatley, występują: Sharlto Copley, Brie Larson, Armie Hammer i Cillian Murphy
emisja: w sobotę, 20 lutego br. o 22:00

- Bezpretensjonalna, zapierająca dech w piersiach i przewrotnie zabawna komedia sensacyjna, opowiadająca o wyjątkowo nieudanej i wybuchowej transakcji między handlarzami nielegalną bronią. Reżyser Ben Wheatley zabiera widza w sam środek najbardziej spektakularnej, szalonej i epickiej strzelaniny, jaka kiedykolwiek pojawiła się na ekranie. Obraz ten zapewnia świetną zabawę, ale jest także ostrą krytyką, a zarazem parodią, szaleństwa jakim jest przemoc z użyciem broni - każdy ma spluwę, ale absolutnie nikt nie ma kontroli nad sytuacją - informuje nadawca.

„To jest napad!”:
„Przekręt” („Snatch”) 
reżyseria: Guy Ritchie, występują: Jason Statham, Brad Pitt, Benicio Del Toro, Dennis Farina i Vinnie Jones
emisja: w sobotę, 27 lutego br. o 22:00

Złodziej diamentów Franky „Cztery Palce” wraca do Nowego Jorku, gdzie ma dostarczyć swojemu szefowi Aviemu ogromny diament. Po drodze zatrzymuje się w Londynie, gdzie pada ofiarą oszustów, a diament dostaje się w niewłaściwe ręce. Tymczasem dwaj podejrzani organizatorzy walk bokserskich odkrywają prawdziwy talent - irlandzkiego włóczęgę i zabijakę Mickeya O'Neila, którego kuszą wizją bogactwa, pod warunkiem, że podłoży się w walce. Losy ich wszystkich zaczynają się spinać, gdy do Londynu przylatuje Avi, by odnaleźć swój diament. Rozpętuje się prawdziwe piekło, gdy każda ze stron chce zrealizować swoje plany - wszystkie nielegalne, z góry skazane na niepowodzenie i bardzo bolesny odwet (więcej tutaj).
 
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...