reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rodzinka.pl” z Kanady i filmy w lutym w Fox Comedy

dodano: 2021-01-19 23:54 | aktualizacja: 2021-01-21 17:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group/satkurier.pl

FOX Comedy W lutym br. kanał Fox Comedy poleca swoim widzom takie seriale jak „Duncanville” i „W rodzince najlepiej”, w ramach pasma „Komediowe piątkowe wieczory w Fox Comedy” takie filmy jak „Szkoła życia”, „Gdybym tylko tu był”, „Arthur” i „Dwaj zgryźliwi tetrycy”, a w ramach pasma „Walentynki w Fox Comedy” takie produkcje jak „Dziennik Bridget Jones”, „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”, „Maska”, „Czas na miłość” i „American Pie 2”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, luty to czas miłości, dlatego też specjalnie z okazji walentynek stacja Fox Comedy przygotowała wyjątkowy maraton filmowe, który dostarczy widzom sporej dawki śmiechu i emocji. W Fox Comedy w walentynkowy nastrój wprowadzą widzów „Dziennik Bridget Jones”, „Bridget Jones: w pogoni za rozumem”, „Maska” i „Czas na miłość”.  Poza tym kanał Fox Comedy pokaże w lutym br. nieemitowane wcześniej w Polsce seriale: animowany „Duncanville”, w którym widzowie usłyszą amerykańskie gwiazdy, oraz kanadyjski pierwowzór serialu TVP „Rodzinka.pl” - „Les parent”. To nie koniec niespodzianek - w piątkowe wieczory w Fox Comedy widzowie zobaczą komediowe hity: „Szkołę życia”, „Gdybym tylko tu był”, „Arthura” i „Dwóch zgryźliwych tetryków”.

Luty 2021 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Komediowe piątkowe wieczory w Fox Comedy”:
emisja: w piątki (od 5 lutego br.) o 22:00
W ramach pasma widzowie zobaczą takie filmy jak „Szkoła życia” (emisja w piątek, 5 lutego br. o godzinie 22:00) (więcej tutaj i tutaj), „Gdybym tylko tu był” (emisja w piątek, 12 lutego br. o godzinie 22:00) (więcej tutaj), „Arthur” (emisja w piątek, 19 lutego br. o godzinie 22:00) i „Dwaj zgryźliwi tetrycy” (emisja w piątek, 26 lutego br. o godzinie 22:00).

„Duncanville” („Duncanville”)
emisja: w soboty (od 6 lutego br.) o 20:00

Jak większość piętnastolatków Duncan nie może się doczekać dorosłości, gdy będzie już miał mnóstwo pieniędzy, swobody, samochodów i dziewczyn. Niestety, na razie na nic go jeszcze nie stać, wszędzie jeździ z mamą, a do tego musi zajmować się młodszą siostrzyczką. Jego mama Annie martwi się, że syn zrujnuje sobie przyszłość, zrobi więc wszystko, by go przed tym ochronić. Z kolei tata Jack chce być lepszym rodzicem niż jego własny ojciec. Duncana wspomagają przyjaciele Bex, Yangzi, Wolf oraz Mia, w której jest zauroczony. Duncan może i nie jest wyjątkowy, ale w swojej bogatej wyobraźni prowadzi naprawdę niesamowite życie. Czasami jednak jego przygody są lepsze niż wyobrażenia. Gdy miasteczko, w którym mieszka Duncan, celebruje doroczny Dzień Czarownicy, zdruzgotany chłopak zostaje wybrany do roli „dziewicy” podczas wielkiej ceremonii. Postanawia jednak zaprotestować przeciw obchodom, żeby zaimponować Mii, która uważa je za seksistowskie i barbarzyńskie. Z kolei Annie i Jack kradną przepis zmarłej sąsiadki, chcąc wygrać konkurs na najlepsze chili. Czy uda im się przechytrzyć wszystkich mieszkańców i zgarnąć pierwszą nagrodę? Głosów postaciom użyczyli między innymi Amy Poehler, Ty Burrell, Riki Lindhome, Yassir Lester, Wiz Khalifa oraz Rashida Jones. O tym, jakie jeszcze przygody spotkają Duncana widzowie przekonają się w sobotę, 6 lutego br. o godzinie 20:00 - tylko w Fox Comedy.

„Walentynki w Fox Comedy”:
emisja: w niedzielę, 14 lutego br. o 13:40
Czym byłyby walentynki bez kultowych romantycznych filmów? Jak zapowiada nadawca, w tym roku w Fox Comedy nie zabraknie ulubionej singielki wszech czasów - Bridget Jones, w takich filmach jak „Dziennik Bridget Jones” (emisja o godzinie 13:40) (więcej tutaj) i „Bridget Jones: W pogoni za rozumem” (emisja o godzinie 15:40) (więcej tutaj). Dla fanów romantycznych komedii stacja Fox Comedy przygotowała również zwariowane komedie: „Maskę” (emisja o godzinie 17:55) (więcej tutaj), „Czas na miłość” (emisja o godzinie 20:00) oraz „American Pie 2” (emisja o godzinie 22:25) (więcej tutaj).

„W rodzince najlepiej” („Les Parent”)
emisja: w poniedziałki (od 22 lutego br.) o 16:30

„Les parent” opowiada o losach współczesnej rodziny, w której co chwilę dzieje się coś nowego. Po sukcesie, który serial odniósł w Kanadzie, jego fenomen dotarł również do Polski. Na podstawie „Les parent” powstał polski odpowiednik serii - „Rodzinka.pl” (emisja w TVP2, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Seriale) (więcej tutaj i tutaj). - Podobieństwa możemy zobaczyć już od pierwszej minuty. Jak to się stało, że kanadyjski serial doczekał się innych adaptacji? Odpowiedź jest prosta, jest on niesamowicie śmieszny! Louis-Paul i Natalie oraz ich trzech synów zapraszają nas do swojego domu, by pokazać, jak wyglądają codzienne zmagania nowoczesnej rodziny. Wzloty i upadki całej piątki rozśmieszą nas do łez. „Les Parent” to świat pełen emocji - miłości, czułości i śmiechu z dodatkiem okrzyków i grymasów - czytamy w komunikacie. O tym, jak wygląda życie kanadyjskiej rodziny, widzowie dowiedzą się w poniedziałek, 22 lutego br. o godzinie 16:30 - tylko w Fox Comedy.
 
Joey Scarpellino, Louis-Philippe Beauchamp, Anne Dorval, Daniel Brière i Raphaël Grenier-Benoit w serialu „W rodzince najlepiej”, foto: Zimmer
Joey Scarpellino, Louis-Philippe Beauchamp, Anne Dorval, Daniel Brière i Raphaël Grenier-Benoit w serialu „W rodzince najlepiej”, foto: Zimmer


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...