reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał Music Box Polska już nadaje

dodano: 2021-01-22 04:09 | aktualizacja: 2021-01-22 14:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Music Box Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w piątek, 22 stycznia br. o godz. 12:00 nadawanie rozpoczął kanał Music Box Polska. Nowa stacja, decyzją nadawcy - Music Box Group, u operatorów w Polsce zastąpiła obecny na naszym rynku od 2014 roku kanał Music Box UA (Ukraina). Dostęp do Music Box Polska zyskali więc abonenci sieci kablowych i IPTV, a także platform OTT.

Music Box Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja Music Box UA nadaje od 2007 roku, a w Polsce zadebiutowała w 2014 roku. W 2015 roku uruchomiono wersję w wysokiej rozdzielczości - Music Box UA HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W naszym kraju kanał (w SD i/lub HD) dostępny był w pakietach sieci kablowych i IPTV, takich jak m.in Sat Film, Telewizja Światłowodowa, Jambox, Vectra, Toya, Inea, Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex, East & West, Telewizja Kablowa Chopin, Grupa Telekomunikacyjna Artus i WP Pilot. Z końcem 2020 roku pojawiła się informacja, iż stacja Music Box UA, decyzją nadawcy - Music Box Group, u operatorów w Polsce zastąpiona zostanie przez kanał Music Box Polska (Music Box Polska HD). Do tej modyfikacji miało dojść w niedzielę, 20 grudnia 2020 roku, ale nadawca zdecydował o przesunięciu tego terminu (więcej tutaj).

W ramówce Music Box UA (Music Box UA HD) widzowie mogli znaleźć teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową. Music Box Polska (Music Box Polska HD) ma nie zmienić tego formatu, a oferta „ma stać się bardziej atrakcyjna dla polskiego widza”. - Music Box Polska to nowa jakość w polskiej telewizji muzycznej. Mamy muzykę, którą kochasz i nie zawahamy się jej zagrać! Gramy to, co najlepsze na świecie, w Polsce i ekskluzywnie - puszczamy klipy zza wschodniej granicy. Najgorętsze listy przebojów, autorskie programy i przeboje z lat 90. XX wieku i dwutysięcznych XXI wieku - zapowiada nadawca.

Music Box Polska jest częścią globalnej sieci Music Box Group, nadającej w Rosji, Izraelu, na Ukrainie i Gibraltarze.
 
Przekaz Music Box Polska, fot. Błyskawica P-śl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...