reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-26 - 2021-07-27 - 2021-07-28

20-22.02 Polsat Sport: Derby, Puchar i magazyny

dodano: 2021-02-20 06:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 20-21 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Puchar Polski siatkarek, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, gala bokserska Top Rank, Ultimate Fighting Championship (UFC), biathlon, wyścigi konne Saudi Cup oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Puchar Polski siatkarek (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), wyścigi konne Saudi Cup (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

20 lutego (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 sporty motorowe: Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport\

8:30 KSW52, Polsat Sport Fight

9:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:45 biathlon, mistrzostwa świata w Pokljuce: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:07 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - GKS Tychy, Polsat Sport

12:55 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - SV Darmstadt 98, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 Serie A Tim: wywiad z Giorgio Chiellinim - wywiad, Eleven Sports 2

14:05 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

14:45 Puchar Polski siatkarek, 1. półfinał: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

14:50 (Eurosport 1) i 15:00 (Polsat Sport Extra) biathlon, mistrzostwa świata w Pokljuce: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:55 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2

15:00 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 1

15:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

15:05 KSW55, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 3

15:25 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - VfB Stuttgart, Eleven Sports 4

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:25 Fortuna: Liga: FC Fastav Zlin - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News

16:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Canal+ Now i Canal+ Family

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Puchar Polski siatkarek, 2. półfinał: E.Leclerc Moya Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

17:30 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Korona Kielce, Polsat Sport Extra

17:30 Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund, Eleven Sports 1

17:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Hellas Werona, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Celta Vigo, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: wywiad z Giorgio Chiellinim - wywiad, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

20:30 wyścigi konne: Saudi Cup, Polsat Sport News

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 La Liga Santander: Real Valladolid - Real Madryt CF, Eleven Sports 1

20:30 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:40 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:25 Liga NOS: Sporting CP Lizbona - Portimonense SC Portimão, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

22:30 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

23:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:15 „HHH - Hamburger SV” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:25 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

Noc z 20 na 21 lutego (z soboty na niedzielę)
0:00 KSW55, Polsat Sport

0:00 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

0:10 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport

21 lutego (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:10 Muay Thai: „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - reportaż, Polsat Sport Fight

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

10:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:07 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „The Best Off Eleven 2020” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Eredivisie: FC Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

12:20 (Eurosport 2) i 12:30 (Polsat Sport) biathlon, mistrzostwa świata w Pokljuce: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport i Eurosport 2

12:25 Serie A Tim: Parma Calcio - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 2

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

14:30 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Inter Mediolan, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

14:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:45 Puchar Polski siatkarek: finał, Polsat Sport

14:50 (Eurosport 1) i 15:15 (Polsat Sport Extra) biathlon, mistrzostwa świata w Pokljuce: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

15:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Hertha BSC Berlin - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:30 KSW57, Polsat Sport Fight

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:30 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 3

16:10 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 3

16:25 Fortuna: Liga: FK Teplice Cieplice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega, 1/8 finału: Allianz Milano - NBV Verona, Polsat Sport News

18:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: SD Huesca - Granada CF Grenada, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:55 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

20:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:25 Scottish Premiership: Ross County FC Dingwall - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

20:30 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

20:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2 i nSport+

20:55 La Liga Santander: Athletic Bilbao - Villarreal CF, Eleven Sports 3

21:10 Liga NOS: SC Farense Faro - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4
komentują: Sebastian Chabiniak i Tomasz Zieliński

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 21 na 22 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 KSW48, Polsat Sport

2:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...