reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-05-09 - 2021-05-10 - 2021-05-11

6-8.02 Polsat Sport: Derby, PlusLiga i magazyny

dodano: 2021-02-06 06:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 6-7 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Sky Bet Championship, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), bobsleje, skeleton, narciarstwo dowolne, snowboard, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News, Superstacja i Polsat Doku oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

6 lutego (sobota)
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 sporty motorowe: Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 tenis ziemny, ATP Cup, mecz gry pojedynczej: Argentyna - Japonia, Polsat Sport

8:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 tenis ziemny, ATP Cup, mecz gry pojedynczej: Argentyna - Japonia, Polsat Sport

9:07 snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News

9:07 narciarstwo dowolne, Puchar Świata: freestyle i freeski, bannoye, Ipla

9:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 skeleton: mistrzostwa świata w Altenbergu, Ipla

10:07 snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News

10:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 tenis ziemny, ATP Cup, mecz gry podwójnej: Argentyna - Japonia, Polsat Sport

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:07 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

12:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:55 2. Bundesliga: VfL Osnabrück - VfL Bochum, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

13:00 „Man in the middle” - serial dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

13:55 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Granada CF Grenada, Eleven Sports 3

14:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

14:05 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport News

14:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 3. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

14:30 skeleton: mistrzostwa świata w Altenbergu, Ipla

14:45 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2

15:00 Bundesliga: FC Augsburg - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 1

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

15:05 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 4

15:55 Sky Bet Championship: Barnsley FC - Derby County FC, Eleven Sports 3

16:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 4. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

16:25 Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Twente Enschede, Polsat Sport News

16:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - Olimpia Sulęcin, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:30 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:30 La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

17:50 Tauron 1. Liga: BAS Białystok - AZS AGH Kraków, Ipla

17:55 KSW57, Polsat Sport Fight

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

18:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - DPD IŁCapital Legionovia Legionowo, Ipla

18:00 Tauron 1. Liga: eWinner Gwardia Wrocław - LUK Politechnika Lublin, Ipla

18:25 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 KSW33, Polsat Sport News

18:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 3 i nSport+
komentują: Michał Mitrut (w Eleven Sports 3) oraz Filip Surma i Michał Bojanowski (w nSport+)

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

20:00 „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny, Polsat Doku

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

20:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

20:55 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Deer Valley, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 6 na 7 lutego (z soboty na niedzielę)
0:00 tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:30 tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra

3:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 KSW41, Polsat Sport Extra

7 lutego (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:10 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:07 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News

9:07 snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News

10:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:07 snowboard: Puchar Świata w Bannoje, Polsat Sport News

10:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:50 KSW49, Polsat Sport Fight

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

12:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn

12:10 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Utrecht, Polsat Sport Extra

12:25 Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport

12:55 Scottish Premiership: Hamilton Academical FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 2

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:25 Eredivisie: FC Groningen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

14:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 3. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - FC Crotone, Eleven Sports 1

14:30 skeleton: mistrzostwa świata w Altenbergu, Ipla

14:45 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Ligue 1 Uber Eats: Nimes Olympique - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 4

15:05 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 Fortuna: Liga: 1. FK Pribram Przybram - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport News

16:00 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 4. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:45 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Bundesliga: Arminia Bielefeld - Werder Brema, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:00 „Atleci: Wspomnienie Ryszarda Szurkowskiego” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: Parma Calcio - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega: Kioene Padwa - NBV Werona, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:25 Fortuna: Liga: SK Sigma Olomouc Ołomuniec - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:00 Bundesliga: „Bundesliga Special” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - GKS Katowice, Polsat Sport

20:40 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport

21:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn,Eleven Sports 4

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:40 Liga NOS: SC Braga - FC Porto, Eleven Sports 4

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 7 na 8 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 KSW51, Polsat Sport

2:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

4:00 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama