reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Seriale i mocne kino akcji wiosną w TV Puls

dodano: 2021-02-24 04:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Wiosną br. TV Puls poleca swoim widzom takie produkcje serialowe jak „Lombard. Życie pod zastaw” (sezon 8.) i „Rodzinny interes” (sezon 4.), a także takie filmy jak „Fighter”, „Focus”, „San Andreas”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Plan ucieczki” i „Cudzoziemiec”.

TV Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 26 lutego br. wystartuje wiosenna ramówka TV Puls. Wiosnę w TV Puls rozpocznie przedpremiera pierwszego odcinka ósmego sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (emisja w piątek 26 lutego br. o godzinie 20:00). Na premiery kolejnych 60 odcinków TV Puls zaprasza od 1 marca br. od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00. - W najsłynniejszym polskim lombardzie jak zawsze zobaczymy życiowe, wciągające historie. Poznamy m.in. tajemnicę zaginionej malarki, której obraz pojawi się w lombardzie, kryminalną historię związaną z księgozbiorem z pewnej biblioteki czy klienta o nazwisku Jeziorak (w tej roli Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka - zapowiada nadawca. W tym sezonie serial „Lombard. Życie pod zastaw” świętować będzie też jubileuszowy, 400. odcinek (więcej tutaj).

Również od 1 marca br. TV Puls zaprasza na premiery 50 odcinków czwartego sezonu serialu „Rodzinny interes” - emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Co będzie czekać na widzów w czwartym sezonie? - Jak zawsze: wspaniałe oldtimery, a także m.in. wojskowy Jeep, sportowe auto, Polski Fiat 126p Maluch i dużo, dużo więcej. Każdy odcinek to inna historia - poznamy m.in. ekscentrycznego klienta, który w Bella Ella będzie chciał czesać peruki, historię strażaków i ich zepsutego wozu czy perypetie panny młodej, której ktoś sabotuje nadchodzący ślub - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

- Wiosna br. w TV Puls to mocne kino akcji - zapowiada nadawca. Na antenie stacji odbędzie się premiera w telewizji ogólnodostępnej filmu „Fighter” (emisja w sobotę, 27 lutego br. o godzinie 20:00) z Piotrem Stramowskim i Mikołajem Roznerskim (więcej tutaj), czy premiera filmu akcji „Focus” z Margot Robbie i Willem Smithem (emisja w niedzielę, 28 lutego br. o godzinie 20:00). Na marzec br. TV Puls szykuje takie produkcje jak m.in.: katastroficzny „San Andreas” z Dwaynem Johnsonem (emisja w niedzielę, 7 marca br. o godzinie 20:00), oscarowy „Mad Max: Na drodze gniewu” z Charlize Theron i Tomem Hardym (emisja w niedzielę, 14 marca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj i tutaj), „Plan ucieczki” z Sylvestrem Stallone i Arnoldem Schwarzeneggerem (emisja w niedzielę, 21 marca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj, tutaj i tutaj), czy „Cudzoziemiec” z Jackiem Chanem i Pierce’em Brosnanem (emisja w sobotę, 27 marca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj).
 
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Grzegorz Gołębiowski/ATM Grupa
Dominika Skoczylas w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, foto: Grzegorz Gołębiowski/ATM Grupa


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...