reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi MWC 2021 w Barcelonie zgodnie z planem

dodano: 2021-03-09 11:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: MWC Barcelona

MWC 2021 Mobile World Congress Barcelona 360px.jpg Organizatorzy targów Mobile World Congress (MWC 2021) w Barcelonie twardo trzymają się terminu swojej imprezy - od 28 czerwca do 1 lipca 2021 r. Co więcej w planach organizatorów MWC jest przybycie do 50 tys. odwiedzających. Czas zweryfikuje te plany - wystawa będzie w formie hybrydowej - strona domowa MWC.

MWC Barcelona
MWC 2021 Mobile World Congress Barcelona 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Organizatorzy targów telefonii komórkowej Mobile World Congress pod koniec czerwca chcą zgromadzić dziesiątki tysięcy ludzi w Barcelonie dzięki środkom bezpieczeństwa związanych z pandemią koronawirusa. Każdy uczestnik przed wejściem na teren wystawienniczy będzie musiał wykazać się negatywnym wynikiem testu i co 72 godziny mieć kolejny test.

Organizatorzy na stan obecny uważają, że na targi w Barcelonie może przybyć od 45 tys. do 50 tys. uczestników.​​​​​​​

Targi Mobile World Congress będą znacznie mniejsze niż zwykle. Przypomnijmy, że podczas ostatniej edycji wystawy w 2019 r. przybyło 109 tys. odwiedzających. Najważniejsze spotkanie branży telefonii komórkowej w Europie, które zwykle odbywa się w lutym, było jednym z pierwszych ważnych wydarzeń w 2020 roku, które odwołano z powodu pandemii koronawirusa.

Kilka tygodni temu GSMA, stowarzyszenie branżowe operatorów telefonii komórkowej, przetestowało swoją koncepcję bezpieczeństwa na imprezie z udziałem 17 tys. uczestników w Szanghaju i wtedy nie było przypadków zakażeń, ale to były Chiny, które de facto są zamknięte na turystów i niepotrzebnych odwiedzających. Do tego wszyscy są bezwzględnie testowani i muszą przebyć kwarantannę.

Koncepcja bezpieczeństwa zaprezentowana przez GSMA na targach w Barcelonie obejmuje stanowiska szybkiego testowania, dodatkowe wejścia i wyjścia w halach wystawienniczych, ulepszone systemy wentylacji oraz wymóg posiadania odpowiedniej maski. Dodatkowo uczestnicy będą również musieli pobrać aplikację, dzięki której będzie można użyć do śledzenia kontaktów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...