reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Na Łotwie ruszyła platforma a la carte [wideo]

dodano: 2021-04-01 19:39 | aktualizacja: 2021-04-01 23:13
autor: RO | źródło: mediasat.info/tet.lv

Tet+ 31 marca br. łotewska firma telekomunikacyjna Tet uruchomiła platformę Tet+. która świadczy usługi na zasadzie à la carte. Użytkownicy nowej oferty streamingowej mają możliwość wyboru i komponowania kanałów według własnego uznania. Według nadawcy, jest to wyjątkowa oferta dla krajów bałtyckich i jedna z pierwszych tego typu ofert na świecie.

https://www.tet.lv/ru/par-tet/par-mums/jaunumi/tet-plus-izklaides-platforma
Tet+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Platforma Tet+ będzie stopniowo zastępować dotychczasową usługę Shortcut, a jej użytkownicy będą mogli wybierać spośród około 70 kanałów telewizyjnych, a także uzyskać dostęp do strumieniowej bazy danych z ofertą ponad 13 tys. filmów i seriali, w tym premier.

Firma Tet zwraca uwagę, że łotewskie społeczeństwo zmienia się w przyśpieszonym tempie, co potwierdzają zmiany w konsumpcji programów telewizyjnych i wideo. Według jej statystyk, jedna trzecia internautów oglądała treści wideo w ubiegłym roku o 9% więcej niż w 2019 roku. Ponadto prawie jedna trzecia Łotyszy chce tworzyć własne listy kanałów i deklaruje gotowość do płacenia za to dodatkowych pieniędzy.

Tet otwiera przed widzami technologie przyszłości - telewizję interaktywną, internet optyczny czy taryfy na energię elektryczną, uzależnione od cen giełdowych. Rozrywkowa platforma Tet+ stanie się doskonałym uzupełnieniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wzmocni pozycję firmy w branży usług telewizyjnych. Nowoczesna telewizja, start-up, superszybki Internet o prędkości 10 Gb/s staną się nową podstawą pomyślnego rozwoju firmy w przyszłości

- komentuje prezes zarządu Tet, Uldis Tatarčuks.


Jak działa platforma Tet+?
Widz, zamawiając mały abonament (9,99 euro miesięcznie), ma do dyspozycji 80 punktów. Posiadacz dużego abonamentu (14,99 euro) ma 120 punktów. Każdy z kanałów posiada określoną wartość wyrażoną w punktach - od 1 do 5. Użytkownik w granicach posiadanych punktów może tworzyć własne kombinacje, wybierając z ponad 70 kanałów, a także wykorzystać abonament na oglądanie treści przesyłane strumieniowo w dowolnym momencie (filmy, seriale bez przerw reklamowych). Ponadto właściciel abonamentu może zmieniać kanały nieograniczoną liczbę razy. Platforma Tet+ działa na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu - na laptopie, tablecie, smartfonie czy Smart TV.

Tet (wcześniej Lattelekom) to łotewski dostawca usług internetowych, telekomunikacyjnych, technologicznych i rozrywkowych. Od 2017 roku firma jest również dostawcą energii elektrycznej. 51% jej akcji należy do łotewskiego rządu, a pozostałe 49% do skandynawskiej Telia Company. Z kolei Tet posiada 23% udziałów w łotewskiej telefonii komórkowej LMT.


Źródło: www.tet.lv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

129 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...
reklama