reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TVP Polonia HD w ofercie sieci Vectra

dodano: 2021-04-09 06:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVP Polonia W ostatnich dniach oferta sieci Vectra powiększyła się o kanał TVP Polonia HD. Dodajmy, że abonenci mieli już dostęp do TVP Polonia w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.

TVP Polonia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Polonia HD to kanał Telewizji Polskiej o profilu ogólnym. W jego ofercie widzowie znajdą programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, filmy, seriale, magazyny, reportaże i dokumenty. Stacja TVP Polonia w standardowej rozdzielczości nadaje od 1993 roku, a 1 września 2020 roku uruchomiono wersję w wysokiej rozdzielczości - TVP Polonia HD. Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Stacja TVP Polonia HD w sieci Vectra dostępna jest na pozycji numer 133, od pakietu Stalowego.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Vectra powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak TVP Kobieta HD, TVP Dokument HD (więcej tutaj), Docubox HD, Gametoon HD, Biznes24 HD, Ukraina 24 HD, Dizi HD, Filmax HD, Filmax 4K i Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), a w usłudze TV Smart pojawił się kanał TVN HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

129 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

79 zł Więcej...
reklama