reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bild zapowiada własny kanał telewizyjny (FTA)

dodano: 2021-04-12 21:08
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Bild Niemiecka gazeta Bild, publikująca wiadomości w formacie tabloidu, chce uruchomić własną stację telewizyjną jeszcze przed wyborami do Bundestagu. Trzonem ramówki ma być program na żywo, rozpoczynający się rano i trwający do sześciu godzin dziennie. W tym celu ma być wykorzystane świeże studio w nowym budynku Axel Springer.

bild.de
Bild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plany zakładają pokazanie transmisji na żywo z wiadomościami i aktualnymi tematami w tym samym czasie na N24 Doku oraz w przesunięciu czasowym na kanale Welt.

Ramówkę Bild uzupełnią filmy dokumentalne, reportaże i inne formaty. W centrum uwagi znajdą się m.in. polityka, sport, VIP czy tematy kryminalne.

Bild planuje nadawać bezpłatnie za pośrednictwem satelity Astra (19,2°E), sieci kablowych, IPTV i OTT. Sprzedaż reklam będzie prowadzić firma VISOON. Rozpoczęcie emisji jest uzależnione od uzyskania licencji w Urzędzie ds. Mediów (Landesmedienanstalt Berlin-Brandenburg, MABB).

Niekodowany Bild powinien ruszyć w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Wybory do Bundestagu według aktualnych informacji powinny się odbyć w niedzielę, 26 września 2021 r..

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

119 zł Więcej...

Korek na maszt

Korek plastikowy na maszt do wprowadzenia kabli

29 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...