reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Plany Eurosportu na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

dodano: 2021-04-14 13:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eurosport

Eurosport 100 dni do Tokio 2020 Do najważniejszej imprezy sportowej świata zostało zaledwie 100 dni. Eurosport i TVN Grupa Discovery pokażą w telewizji i na swoich platformach każdą sekundę Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, wykorzystując innowacyjne technologie i przenosząc kibiców w samo serce akcji. Polscy widzowie usłyszą swoich ulubionych komentatorów i znakomitych ekspertów. Eurosport po raz kolejny nawiązał też współpracę z jednym z najpopularniejszych polskich twórców internetowych – Krzysztofem Gonciarzem.

Eurosport 100 dni do Tokio 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oczekiwanie na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 wkracza na ostatnią prostą, a Eurosport i TVN Grupa Discovery ogłaszają pełną gotowość do relacjonowania najważniejszej imprezy sportowej świata.
 

– Igrzyska olimpijskie to wspaniały moment, kiedy świat jednoczy się wokół jednego wydarzenia. Miliony ludzi w Polsce będą z zapartym tchem śledzić występy naszych sportowców, kibicować im i wraz z nimi świętować sukcesy i przeżywać porażki. Zadbamy o to, aby polscy widzowie zobaczyli w Eurosporcie, na naszych platformach i przy wykorzystaniu całego zasięgu TVN Grupa Discovery, każdy moment igrzysk, który ma dla nich znaczenie! Igrzyska w Tokio się zbliżają, a my jesteśmy na nie gotowi! – podkreśliła Dorota Żurkowska-Bytner, dyrektor Eurosportu w Polsce.

Tylko w Eurosporcie i na platformach TVN Grupa Discovery polscy widzowie zobaczą każdą sekundę igrzysk, rywalizację o każdy medal i występ każdego sportowca. Ambicją stacji jest dotarcie do bezprecedensowej liczby widzów w całej Europie, za pośrednictwem telewizji, platform digitalowych i mediów społecznościowych. Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio będziemy mogli obserwować efekty kolejnej współpracy Eurosportu z Krzysztofem Gonciarzem, jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich twórców internetowych. Jego relacje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pyeongchang, gdzie był akredytowanym wysłannikiem Eurosportu, spotkały się z entuzjastycznym odbiorem widzów, rynku i samych sportowców.

O sile drużyny Eurosportu na igrzyska olimpijskie stanowić będą znakomici komentatorzy, między innymi Marek Rudziński, Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski, Witold Domański czy Karol Stopa. Profesjonalne i merytoryczne analizy zapewnią cenieni eksperci, a wśród nich Robert Korzeniowski, najbardziej utytułowany polski olimpijczyk i ambasador Eurosportu. Każdy fan sportu będzie mógł spróbować dołączyć do zespołu Eurosportu, biorąc udział w castingu komentatorskim „Daj się odkryć”.
 

– Celem Eurosportu jest nie tylko jak najlepsze pokazywanie sportu, ale także zachęcanie kibiców do pełnego przeżywania emocji. Dlatego ruszamy z olimpijską edycją castingu komentatorskiego „Daj się odkryć”. Mam wielki zaszczyt być ambasadorem stacji i już nie mogę się doczekać pracy z takimi znawcami sportu jak Marek Rudziński, czy Tomasz Jaroński. Jestem przekonany, że dla młodych pasjonatów sportu nasz casting może być początkiem pięknej przygody ze sportem – powiedział Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym.

W nadchodzących tygodniach na antenach Eurosportu dostępne będzie coraz więcej programów o tematyce olimpijskiej, jak choćby „Head to Head” – program, w którym znakomici eksperci porównują ze sobą największe gwiazdy w historii igrzysk takie jak Usain Bolt i Carl Lewis, czy Simon Biles i Nadia Comaneci.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport na żywo w telewizji


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...