reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kapral RAF skazany za sprzedaż pirackich urządzeń

dodano: 2021-04-27 12:52
autor: HP | źródło: FACT

Piractwo piracki czaszka  FACT streaming 360px.jpg W Wielkiej Brytanii kapral służący w Królewskich Siłach Powietrznych (RAF), który sprzedawał nielegalne usługi zapewniające dostęp do sportu, i filmów premium, został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 18 miesięcy. Wyrok otrzymał za „spisek mający na celu defraudację i utratę mienia służbowego". Kapralowi obniżono też jego stopień wojskowy. 

Illegal streaming piłka 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kapral z Wallingford w Oxfordshire sprzedawał nielegalne subskrypcje za pośrednictwem grupy na Facebooku i aplikacji, którą można było załadować na urządzenia Firestick za pomocą towarzyszącej subskrypcji. Zidentyfikowano abonentów pirackich usług - spodziewane są dalsze działania wobec piratów korzystających z tych usług.

Dochodzenia przeprowadzone przez FACT we współpracy ze Specjalnym Oddziałem Śledczym RAF potwierdziły, że osoba ta współpracowała z nielegalnymi dostawcami treści spoza armii brytyjskiej, aby oszukać posiadaczy praw, umożliwiając użytkownikom ominięcie legalnych subskrypcji. Dochodzenia w sprawie tych dodatkowych dostawców są w toku.

Dyrektor FACT, Kieron Sharp skomentował:

- Osoby prowadzące nielegalne usługi transmisji strumieniowej popełniają poważne przestępstwo i muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za swoje czyny. Wynik ten pokazuje poważne konsekwencje, jakie napotykają osoby, które decydują się na łamanie prawa poprzez dostarczanie nielegalnych treści. Tego rodzaju przekonanie będzie miało znaczący i długotrwały wpływ na karierę i przyszłe możliwości tej osoby.

- Dziękujemy RAF za ich współpracę nad tym, a FACT będzie nadal monitorować kanały wykorzystywane do reklamowania, wprowadzania na rynek, sprzedaży i dystrybucji aplikacji, urządzeń i strumieni w celu podejmowania działań przeciwko dostawcom i operatorom.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...