reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aktualizacja GeoGuard DB do wykrywania VPN przy OTT i streamingu

dodano: 2021-05-12 22:45 | aktualizacja: 2021-05-13 13:20
autor: HB | źródło: GeoComply/parabola.cz

Geocomply GeoGuard DB standard 360px.jpg Amerykańska firma GeoComply Solutions Inc. z biurami w Las Vegas i Vancouver wprowadziła poważną aktualizację standardu GeoGuard DB, który oferuje dla zabezpieczenia usług OTT i strumieniowego przesyłania wideo. Celem jest usprawnienie wykrywania sieci VPN i serwerów proxy po stronie klienta. GeoGuard DB jest złotym standardem zatwierdzonym przez Hollywood Studio.

Geocomply
Geocomply GeoGuard DB standard proxy VPN 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operatorzy usług przesyłania strumieniowego wideo i OTT mają prawa cyfrowe do świadczenia swoich usług na niektórych terytoriach. W związku z tym muszą upewnić się, że treść jest dostępna tylko na terytorium, na którym kupują prawa. I takie rozwiązanie oferuje amerykańska firma GeoComply Solutions Inc.

GeoGuard DB jest używany przez wiodących światowych nadawców internetowych, w tym BBC, Amazon Prime Video, CBC i Telstra, do ochrony ich treści podlegających ograniczeniom terytorialnym przed oszustwami związanymi z geopiracją i geolokalizacją.

Rozwiązanie GeoGuard DB chroni ponad 10 mld żądań przesyłania strumieniowego i ponad 300 mln unikalnych użytkowników usług przesyłania strumieniowego miesięcznie.

Dzięki nowym funkcjom i ulepszeniom GeoGuard DB właściciele praw, w tym studia i ligi sportowe, które polegają na ograniczeniach terytorialnych w celu utrzymania wartości swoich praw do treści, oraz operatorzy OTT, którzy są zobowiązani umową do zwalczania tej formy wycieku treści, mogą skorzystać z zaawansowanych ochrona przed oszustwami dotyczącymi geolokalizacji.

Nowe i ulepszone funkcje w GeoGuard DB obejmują obsługę wykrywania proxy przez VPN, integrację CDN, wykrywanie IPv6 oraz wykrywanie prywatnych adresów IP, które są odsprzedawane dostawcom premium VPN. GeoGuard DB może teraz dynamicznie śledzić i oznaczać zagrożone prywatne adresy IP.

GeoGuard DB jest niezależnie oceniany przez Kingsmead Security jako 99,6% skuteczny w wykrywaniu VPN i serwerów proxy i jest aktualizowany częściej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie na rynku, aby zapewnić najniższe fałszywe alarmy i najwyższe wskaźniki dokładności w branży.

GeoComply obsługuje obecnie wymagania dotyczące weryfikacji lokalizacji dla iGaming, transmisji i Fintech, z klientami takimi jak Amazon Prime Video, BBC, Roku, Draft Kings, FanDuel, Foxtel, MGM i Telstra. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.GeoComply.com

Źródło: parabola.cz  geocomply.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...