reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Powrót do Edenu” i filmy w czerwcu w CBS Europa

dodano: 2021-05-30 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa W czerwcu br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom takie filmy jak „Przeznaczone do likwidacji”, „Siła muzyki”, „Zatańcz ze mną”, „Boso w parku”, „A.I. Sztuczna inteligencja”, „Nigdy nie jest za późno”, „Kiedy Paryż wrze”, „Facet pełen uroku” i „Rejs w nieznane”, a w paśmie „Czerwcówka z CBS Europa” takie produkcje jak serial „Powrót do Edenu” oraz takie filmy jak „Czy my się znamy?”, „Szczęśliwy dzień”, „Ktoś nad tobą czuwa”, „Wyścig z mordercą”, „Szukając siebie”, „Pachnidło: Historia mordercy”, „Sztuka kradzieży”, „Joe Black”, „Buntownik z wyboru”, „Idealny facet”, „Dzikość serca”, „Wiek niewinności”, „Kate i Leopold”, „Niedziele u Tiffany'ego”, „Vanilla Sky” i „Wpadka”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2021 roku w kanale CBS Europa:

„Czerwcówka z CBS Europa”:
emisja: od czwartku, 3 czerwca br. o 5:50
W dniach 3-6 czerwca br. - w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa, czyli w Boże Ciało, w ramach pasma „Czerwcówka z CBS Europa” kanał CBS Europa pokaże serial „Powrót do Edenu” (emisja w czwartek, 3 czerwca br. o godzinie 15:00) oraz takie produkcje filmowe jak: „Czy my się znamy?” (emisja w czwartek, 3 czerwca br. o godzinie 5:50), „Zatańcz z mordercą” (emisja w czwartek, 3 czerwca br. o godzinie 7:40), „Szczęśliwy dzień” (emisja w czwartek, 3 czerwca br. o godzinie 9:30), „Ktoś nad tobą czuwa” (emisja w czwartek, 3 czerwca br. o godzinie 11:20), „Wyścig z mordercą” (emisja w czwartek, 3 czerwca br. o godzinie 13:10), „Szukając siebie” (emisja w czwartek, 3 czerwca br. o godzinie 21:00), „Pachnidło: Historia mordercy” (emisja w czwartek, 3 czerwca br. o godzinie 23:35), „Sztuka kradzieży” (emisja w piątek, 4 czerwca br. o godzinie 15:50), „Joe Black” (emisja w piątek, 4 czerwca br. o godzinie 17:35), „Buntownik z wyboru” (emisja w piątek, 4 czerwca br. o godzinie 21:00), „Idealny facet” (emisja w piątek, 4 czerwca br. o godzinie 23:00), „Dzikość serca” (emisja w nocy z piątku na sobotę, z 4 na 5 czerwca br. o godzinie 1:20), „Wiek niewinności” (emisja w sobotę, 5 czerwca br. o godzinie 15:45), „Kate i Leopold” (emisja w sobotę, 5 czerwca br. o godzinie 21:00), „Niedziele u Tiffany'ego” (emisja w niedzielę, 6 czerwca br. o godzinie 15:00), „Vanilla Sky” (emisja w niedzielę, 6 czerwca br. o godzinie 21:00) i „Wpadka” (emisja w niedzielę, 6 czerwca br. o godzinie 23:35) (więcej tutaj).

„Czerwcówka z CBS Europa”:
„Szukając siebie” („Finding Forrester”)
obsada: Anna Paquin i Sean Connery, Rob Brown
emisja: w czwartek, 3 czerwca br. o 21:00

Dramat. Jamal, ciemnoskóry nastolatek na pozór nieróżniący się od kumpli zainteresowanych głównie grą w uliczną koszykówkę i wałęsaniem się bez celu, postanawia poznać lokatora dziwnej kamienicy. Tajemniczy, starzejący się człowiek, o którym krąży masa plotek, nieustannie obserwuje okolicę przez okno. Nietypowa przyjaźń zmieni życie chłopaka z ulicy.

„Czerwcówka z CBS Europa”:
„Buntownik z wyboru” („Good Will Hunting”)
obsada: Matt Damon, Robin Williams i Ben Affleck
emisja: w piątek, 4 czerwca br. o 21:00

Dramat. Will, chłopak dorywczo sprzątający na uniwersytecie, okazuje się matematycznym geniuszem - a to nie jedyny jego talent. Niestety wyjątkowe zdolności idą w parze z bardzo krnąbrnym charakterem. Młody zbuntowany człowiek zostaje skierowany do psychologa. Jest nim ciężko doświadczony przez życie, skromny Sean. Czy Will odnajdzie swoją ścieżkę życiową? Dwa Oscary i Złoty Glob. 

„Czerwcówka z CBS Europa”:
„Kate i Leopold” („Kate and Leopold”)
obsada: Meg Ryan, Hugh Jackman i Liev Schreiber
emisja: w sobotę, 5 czerwca br. o 21:00

Komedia romantyczna. Leopold, książę, któremu przystoi już myśleć o ożenku zamiast o modnych technicznych nowinkach, przybywa z Anglii do Nowego Jorku - a tu, za sprawą przypadkowo spotkanego podróżnika w czasie, przenosi się z lat 70. XIX wieku do początków wieku XX. I poznaje ambitną pracowniczkę marketingu, marzącą o romantycznym uczuciu. Czy ten romans pokonujący czas ma szansę na happy end?

„Czerwcówka z CBS Europa”:
„Vanilla Sky” („Vanilla Sky”)
obsada: Penelope Cruz, Cameron Diaz i Tom Cruise
emisja: w niedzielę, 6 czerwca br. o 21:00

Thriller science fiction. Milioner zakochuje się od pierwszego wejrzenia w dziewczynie przyjaciela. Z wzajemnością. Szczęście nie trwa długo: zraniona odejściem mężczyzny jego była kochanka doprowadza do wypadku, w którym sama ginie, a on zostaje z potwornie oszpeconą twarzą. I tak jego życie zmienia się w koszmar.

„Przeznaczone do likwidacji” („This Property Is Condemned”)
obsada: Natalie Wood, Robert Redford i Charles Bronson
emisja: w sobotę, 12 czerwca br. o 9:35

Melodramat. Lata 30. XX wieku. Urzędnik kolejowy trafia do małego miasteczka w Mississipi i poznaje tu piękną Alvę - znudzoną życiem dziewczynę, która mieszka z matką oraz młodszą siostrą. Młodzi zakochują się w sobie, choć intencje Alvy budzą wątpliwości. Zwłaszcza że jej życiem wciąż steruje zaradna matka. Ekranizacja dramatu Tennessee Williamsa i drugi film kinowy Sidneya Pollacka.

„Siła muzyki” („Song One”)
obsada: Anne Hathaway, Mary Steenburgen i Johnny Flynn
emisja: w sobotę, 12 czerwca br. o 21:00

Dramat. Studentka antropologii wraca do Nowego Jorku na wieść o wypadku brata, muzyka. Gdy mężczyzna pozostaje w śpiączce, jego siostra odnajduje jego ulubionego piosenkarza i wkrótce razem z nim rusza śladami muzycznych fascynacji młodego muzyka. Próbuje też dotrzeć do brata poprzez dobrze znane mu dźwięki (więcej tutaj).

„Zatańcz ze mną” („Dance with Me”)
obsada: Vanessa Williams, Chayanne i Kris Kristofferson
emisja: w niedzielę, 13 czerwca br. o 21:00

Melodramat muzyczny. Młody Kubańczyk Rafael po śmierci matki odnajduje ojca, który w Houston prowadzi szkołę tańca towarzyskiego. Rafael okazuje się bardzo utalentowanym tancerzem, ale nie chce podporządkować się klasycznym regułom tańcai trenowania. Czy połączenie chłopaka w parze z Ruby, byłą mistrzynią, która chce wrócić na szczyt, odmieni nastawienie Rafaela - a obojgu przyniesie zwycięstwo w mistrzostwach (więcej tutaj)?

„Boso w parku” („Barefoot in the Park”)
obsada: Jane Fonda, Robert Redford i Charles Boyer
emisja: w sobotę, 19 czerwca br. o 10:05

Komedia romantyczna. Młody prawnik poślubia uroczą dziewczynę. Po miodowym tygodniu w luksusowym hotelu zaczynają zwyczajne życie w mieszkaniu na piątym piętrze bez windy. Już nie jest tak sielankowo. Sprawy komplikują też wciąż obecna matka oraz sąsiad aspirujący do bycia amantem. Czy namiętność w tych warunkach ma szasnę przetrwania? 

„A.I. Sztuczna inteligencja” („A.I. Aftificial Inteligence”)
obsada: Frances O’Connor, Haley Joel Osment i Jude Law
emisja: w sobotę, 19 czerwca br. o 21:00

Dramat science fiction. Wiek XXII. W świecie dominuje bezduszna sztuczna inteligencja. David jest pierwszym robotem - chłopcem, który zaprogramowany jest tak, by kochać. Trafia do rodziny, której ma zastąpić ciężko chorego syna. Gdy syn zaczyna zdrowieć, rodzina pozbywa się Davida - a on ma złamane serce. Porzucony w lesie próbuje odnaleźć Błękitną Wróżkę, która zmieniłaby go w prawdziwego chłopca tak jak Pinokia. Dwie nominacje do Oscara i trzy do Złotych Globów (więcej tutaj).

„Nigdy nie jest za późno” („Ricki and the Flash”)
obsada: Mamie Gummer, Meryl Streep i Kevin Kline
emisja: w niedzielę, 20 czerwca br. o 21:00

Komediodramat. Podstarzała rockmenka od kilkudziesięciu lat realizuje marzenie o graniu. Nie zrobiła wielkiej kariery, ale jest dumna z bycia wierną sobie - mimo rozpadu małżeństwa i utraty kontaktu z dziećmi. Gdy dowiaduje się, że jej córka została porzucona przez męża, rusza ją wesprzeć. Czy uda się w krótkim czasie nadrobić matczyne zaległości (więcej tutaj)?

„Kiedy Paryż wrze” („Paris When It Sizzles”)
obsada: Audrey Hepburn, William Holden i Tony Curtis
emisja: w sobotę, 26 czerwca br. o 11:30

Komedia romantyczna. Mieszkający w Paryżu Richard dostaje z Hollywood zlecenie na scenariusz. Wena wciąż nie spływa, więc dwa dni przed terminem Richard zatrudnia stenotypistkę. Gdy w drzwiach staje śliczna Gabrielle z walizką i klatką z kanarkiem, scenarzysta czuje, że kryzys twórczy mija. Wkrótce okaże się, że rola Gabrielle jest znacznie bardziej doniosła niż zapisywanie słów na papierze.

„Facet pełen uroku” („Good Luck Chuck”)
obsada: Jessica Alba, Dane Cook i Dan Fogler
emisja: w sobotę, 26 czerwca br. o 21:00

Komedia romantyczna. Podobno Charlie obdarzony jest dziwnym darem: każda kobieta, z która się prześpi, wkrótce spotyka prawdziwą miłość. Nic dziwnego, że na forach randkowych kobiety polecają sobie Charlie’ego jako talizman. Gdy mężczyzna zakochuje się w pięknej Cam, zrobi wszystko, by jego dar nie zadziałał. Nie wie, że i Cam ma coś w zanadrzu (więcej tutaj).

„Rejs w nieznane” („Swept Away”)
obsada: Madonna Louise Ciccone, Elizabeth Banks i Adriano Giannini
emisja: w niedzielę, 27 czerwca br. o 21:00

Komedia romantyczna. Podczas rejsu luksusowym jachtem Amber, bogata, rozkapryszona żona szefa koncernu farmaceutycznego traktuje członków załogi jak służących, pomiatając zwłaszcza jednym z nich - Giuseppem. Wkrótce na skutek sztormu Amber i Giuseppe lądują razem na bezludnej wyspie. Los Amber jest w rękach mężczyzny, który wie, jak przetrwać w takich warunkach. I czemu miałby nie traktować kobiety tak, jak ona przedtem traktowała jego?
 
Jessica Alba w filmie „Facet pełen uroku”, foto: AMC Networks International
Jessica Alba w filmie „Facet pełen uroku”, foto: AMC Networks International
Robert Redford i Natalie Wood w filmie „Przeznaczone do likwidacji”, foto: Paramount Pictures
Robert Redford i Natalie Wood w filmie „Przeznaczone do likwidacji”, foto: Paramount Pictures
Penelope Cruz i Tom Cruise w filmie „Vanilla Sky”, foto: AMC Networks International
Penelope Cruz i Tom Cruise w filmie „Vanilla Sky”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...