reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Europosłowie chcą przekazania Biełsatowi praw do Euro 2020

dodano: 2021-06-17 18:30 | aktualizacja: 2021-06-17 19:49
autor: RO | źródło: by.tribuna.com/tele-satinfo.ru

Anglia reprezentacja Euro 2020 Mistrzostwa Europy Polsat Sport Dyrektor kanału telewizyjnego Biełsat, Agnieszka Romaszewska-Guzy, skomentowała przyjętą przez eurodeputowanych rezolucję. Zauważmy, że posłowie Parlamentu Europejskiego zaproponowali odebranie praw białoruskiemu nadawcy Biełteleradiokompania do emisji rozgrywek Euro 2020 i bezpłatne przekazanie ich Biełsatowi. O takiej inicjatywie media dowiedziały się w zeszłym tygodniu.

belsat.eu
Biełsat TV Belsat TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Po pierwsze Biełteleradiokompania od dawna nie jest telewizją publiczną i nie warto traktować tego, co mówią jej przedstawiciele. W chwili obecnej to tylko instrument władzy i nacisku na obywateli. Przez cały czas istnienia Biełsatu, białoruska propaganda nie powiedziała nam ani jednego dobrego słowa, więc słowa Iwana Ejsmonta (szefa BT - red.) mnie nie zaskoczyły, a jedynie potwierdziły ich stosunek do wolnych mediów, powiedziała dyrektor i redaktor naczelny Biełsat TV, Agnieszka Romaszewska-Guzy.

Biełsat deklaruje gotowość techniczną i organizacyjną do transmitowania wydarzeń sportowych i innych ważnych wydarzeń dla telewidzów na Białorusi, pod warunkiem, że takie uprawnienia zostaną przekazane. W tym celu Biełsat TV jest gotowy korzystać ze wszystkich platform dystrybucyjnych: telewizji satelitarnej, kanału w serwisie YouTube, strony internetowej i sieci społecznościowych, oczywiście ze wszystkimi wymogami prawnymi i organizacyjnymi.

Biełsat to niezależny kanał telewizyjny, który służy swojemu widzowi i jest jego głosem. Ściśle przestrzega swoich wartości, wśród których są niezależność i wolność słowa, promowanie kultury i języka białoruskiego, tolerancja i szacunek, a także kształtowanie poczucia solidarności społecznej. Darmowa emisja satelitarna jest nadawana z satelity Astra 4A (4,8°E).

Źródło: tribuna.com  tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...