reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-25 - 2021-07-26 - 2021-07-27

19-21.06 Polsat Sport: Puchar Narodów i magazyny

dodano: 2021-06-18 01:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 19-20 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Narodów siatkarek, CEV Volleyball European Golden League siatkarek, CEV Volleyball European Golden League siatkarzy, Fortuna 1. Liga, Major League Soccer (MLS), Euro Beach Soccer League, gala bokserska Premier Boxing Champions, Ultimate Fighting Championship (UFC), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Formuła 1, Formuła 3, Moto2, Moto3, MotoGP, jeździectwo - Puchar Narodów w Sopocie, wyścigi konne - oficjalne międzynarodowe zawody w skokach CSIO5* Longines FEI Jumping Nations Cup, wyścigi konne Royal Ascot, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i eSailing Liga Akademicka.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), CEV Volleyball European Golden League siatkarek, CEV Volleyball European Golden League siatkarzy, Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Euro Beach Soccer League (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), jeździectwo - Puchar Narodów w Sopocie (więcej tutaj, tutaj i tutaj), wyścigi konne - oficjalne międzynarodowe zawody w skokach CSIO5* Longines FEI Jumping Nations Cup (więcej tutaj), wyścigi konne Royal Ascot (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i eSailing Liga Akademicka.

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

19 czerwca (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:50 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

8:00 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 „Clip” - magazyn, Polsat Sport

9:50 Liga Narodów siatkarek: Dominikana - Serbia, Polsat Sport

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 La Liga Santander: „La Liga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 2

10:05 Formuła 3, Grand Prix Francji: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Monzy: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2
komentuje: Marcin Grzywacz

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:30 Formuła 1, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:50 Liga Narodów siatkarek: Stany Zjednoczone Ameryki - Rosja, Polsat Sport

12:00 tenis ziemny, turniej ATP w Halle: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

12:10 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:50 Liga Narodów siatkarek: Japonia - Niemcy, Polsat Sport News

13:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 jeździectwo: Puchar Narodów w Sopocie, Polsat Sport

13:30 wyścigi konne: oficjalne międzynarodowe zawody w skokach CSIO5* Longines FEI Jumping Nations Cup, Super Polsat

13:30 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Monzy, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Grzywacz i Michał Fiałkowski

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Halle: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Formuła 1, Grand Prix Francji: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 wyścigi konne: Royal Ascot, Polsat Sport News

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:55 Euro Beach Soccer League: Francja - Polska, Polsat Sport Premium 1

15:00 (Polsat Sport) i 15:50 (TVP Sport) Liga Narodów siatkarek: Chiny - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

15:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl

16:00 CEV Volleyball European Golden League siatkarek, 1. półfinał: Hiszpania - Chorwacja, Ipla

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 CEV Volleyball European Golden League siatkarzy, 1. półfinał: Estonia - Turcja, Polsat Sport News

17:00 KSW34, Polsat Sport Fight

17:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Liga Narodów siatkarek: Korea Południowa - Turcja, Polsat Sport Extra

18:00 Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Holandia, Polsat Sport

19:00 CEV Volleyball European Golden League siatkarek, 2. półfinał: Czechy - Bułgaria, Ipla

19:10 Euro Beach Soccer League: Szwajcaria - Włochy, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 CEV Volleyball European Golden League siatkarzy, 2. półfinał: Ukraina - Belgia, Polsat Sport News

20:20 Euro Beach Soccer League: Rosja - Hiszpania, Polsat Sport Premium 1

20:50 Liga Narodów siatkarek: Belgia - Włochy, Polsat Sport Extra

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:45 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

23:00 Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Kanada, Polsat Sport News

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Formuła 3, Grand Prix Francji: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

23:50 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

Noc z 19 na 20 czerwca (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 KSW53, Polsat Sport

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Houston, Polsat Sport

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20 czerwca (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:50 Liga Narodów siatkarek: Dominikana - Niemcy, Polsat Sport

10:00 Bundesliga: „Bundesliga Special” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Monzy: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 2
komentuje: Marcin Grzywacz

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

11:35 Formuła 3, Grand Prix Francji: 3. wyścig, Polsat Sport Extra

11:50 Liga Narodów siatkarek: Chiny - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport Extra

12:00 wyścigi konne: Puchar Narodów w Sopocie, Polsat Sport

12:00 wyścigi konne: oficjalne międzynarodowe zawody w skokach CSIO5* Longines FEI Jumping Nations Cup, Super Polsat

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:50 Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Włochy, Polsat Sport News

13:00 Formuła 1, Grand Prix Francji: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, Maciej Jermakow, Robert Smoczyński i Filip Kapica

13:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

13:30 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Monzy, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Grzywacz i Michał Fiałkowski

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Halle: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:50 Liga Narodów siatkarek: Japonia - Serbia, Polsat Sport News

15:00 (Polsat Sport) i 15:50 (TVP Sport) Liga Narodów: Rosja - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

15:00 e-sport: eSailing Liga Akademicka, Ipla

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 e-sport: „Navi - lato sportowych emocji 2021” - serwis informacyjny, Polsat Games

16:00 CEV Volleyball European Golden League siatkarek: mecz o miejsca 3. i 4., Ipla

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 CEV Volleyball European Golden League siatkarzy: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Liga Narodów siatkarek: Korea Południowa - Holandia, Polsat Sport Extra

18:00 Liga Narodów siatkarek: Belgia - Kanada, Polsat Sport

18:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: On Top of the World - Robert Lewandowski” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 CEV Volleyball European Golden League siatkarek: finał, Ipla

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:05 Major League Soccer (MLS): Atalanta United - Philadelphia Union, Polsat Sport Premium 1

20:30 Fortuna 1. Liga, finał barażu o PKO BP Ekstraklasę: Górnik Łęczna - ŁKS Łódź, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:50 Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Turcja, Polsat Sport Extra

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:45 piłka nożna: „Cafe Euro” - magazyn, Polsat Sport

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 20 na 21 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 KSW60, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:50 KSW22, Polsat Sport Fight


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...