reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Whitney Houston i związki w lipcu w CI Polsat

dodano: 2021-06-24 23:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W lipcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Ostatnie godziny przed śmiercią” (sezon 3.), „Mordercze związki” i „Whitney Houston: rodzinna tragedia”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lipcu br. w kanale Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) widzowie dowiedzą się, o czym decydują „Ostatnie godziny przed śmiercią”. W programie „Mordercze związki” poznają natomiast pary, których historie potoczyły się tragicznie. Zobaczą też program „Whitney Houston: rodzinna tragedia”.

Lipiec 2021 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Ostatnie godziny przed śmiercią” 3 („​Homicide: Hours To Kill” 3)
emisja: w czwartki (od 8 lipca br.) o 22:00

W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary. Jak czytamy w opisie, dokumentalny program „Ostatnie godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę. Tym razem twórcy powracają z nowymi sprawami (więcej tutaj).

„Mordercze związki” („Meet Marry Murder”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 12 lipca br.) o 20:05

Program poświęcony autentycznym zbrodniom koncentruje się na najbardziej powszechnemu rodzajowi morderstwa - kiedy ofiarą zabójcy pada jego współmałżonek. Kobiety giną z rąk swoich partnerów częściej niż z rąk innych sprawców. W przypadku mężczyzn bardziej prawdopodobne jest, że ich zabójcą będzie przyjaciel lub znajomy, ale na drugim miejscu wrogich im osób jest żona. Program przedstawia postaci, które wszyscy znamy: siostry, braci, przyjaciół, dzieci, rodziców, kolegów ze szkoły czy pracy. Wszyscy są świadkami naszego życia. Przedstawiane miejsca też okazują się mieć znaczenie. To może być ratusz, szkolna sala, gdzie para poznała się na potańcówce, czy restauracja, do której poszła na pierwszą randkę albo klub, kościół, w którym zabiły im weselne dzwony, czy szpital, w którym na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Zwyczajne życie staje się tłem tragicznych wydarzeń. Widzimy jak początkowe wzajemne zauroczenie stopniowo ustępuje miejsca niechęci i sporom. Jak się przekonają widzowie, nierzadko banalne problemy stają się źródłem niepohamowanej nienawiści.

„Whitney Houston: rodzinna tragedia” („Whitney Houston & Bobbi Kristina: Didn't We Almost Have It All?”)
emisja: w poniedziałek, 26 lipca br. o 21:00

Clive Davis nadał Whitney Houston przydomek Głos wiele lat temu, a ona do dziś jest jedną z najbardziej prominentnych wokalistek naszych czasów. Whitney Houston dorastała jako skromna chrześcijańska dziewczyna, śpiewająca w lokalnym kościele w New Jersey, ale wkrótce poszła w ślady swojej matki, piosenkarki Cissy Houston, i weszła do branży muzycznej, stając się jedną z jej największych gwiazd. Whitney Houston odniosła sukces i zyskała sławę, ale wraz z nimi pojawiły się naciski i zewnętrzna presja. Nalegano, by za szelką cenę utrzymywała swój wizerunek „królowej pop”, a także ingerowano w jej relacje z Robyn oraz Bobbym Brownem. Piosenkarka doświadczała rasistowskich ataków, a w najgorszym dla niej okresie jej życie stało się pożywką dla prasy brukowej. W końcu nagonka tabloidów stała się przyczyną załamania Whitney Houston i podążenia drogą wiodącą do destrukcji, chociaż przez cały ten czas kobieta starała się zachowywać pozory i być dobrą matką dla Bobbi Kristiny. Ciągła walka o sprostanie oczekiwaniom mediów potęgowała bezradność Whitney Houston wobec problemów osobistych, co ostatecznie doprowadziło do jej tragicznej śmierci 11 lutego 2012 roku. Losy Whitney Houston i jej córki, Bobbi Kristiny, były bardzo do siebie podobne. Obie żyły w cieniu swoich sławnych matek, obie krytykowano za wybór partnerów, obie były wykorzystywane przez rodzinę i przyjaciół, obie uciekły w alkohol i narkotyki, by poradzić sobie z presją sławy i popularności, w końcu obie opuściły ziemski padół w ten sam, tragiczny sposób. - W programie uczcimy pamięć tych niezwykłych kobiet, matki i córki, rozmawiając z najbliższymi im przyjaciółmi i krewnymi - zapowiada nadawca. Jak informuje nadawca, dwugodzinny dokument o Whitney i Bobbi Kristinie jest opowieścią o niezrównanym talencie, sukcesie zawodowym, macierzyństwie, rozgłosie, miłości, rodzinie, zmaganiu się ze sławą i kobiecej walce, by ogarnąć to wszystko pośród chaosu (więcej tutaj).
 
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Whitney Houston będzie bohaterką filmu dokumentalnego „Whitney Houston: rodzinna tragedia”, foto: A+E Networks
Whitney Houston będzie bohaterką filmu dokumentalnego „Whitney Houston: rodzinna tragedia”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...