reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Miks filmowych hitów w lipcu w Paramount Channel

dodano: 2021-07-01 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: ViacomCBS

Paramount_Channel_HD_1_360px.jpg W lipcu br. w Paramount Channel - „Pingwiny z Madagaskaru” i „Dwóch i pół”, „Poniedziałki w akcji” - „Linia czasu”, „Eagle Eye”, „Osaczeni” i „Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia”, „Komediowe środy” - „Poznaj moich rodziców”, „Poznaj naszą rodzinkę”, „Zoolander” i „Zoolander No. 2”, „Czwartkowe hity tygodnia” - „Birdman”, „Monachium”, „Podejrzani”, „A.I. Sztuczna inteligencja” i „Aviator”, „Piątki z horrorem” - „Przeklęty”, „Jeździec bez głowy”, „Blair Witch Project”, „Paranormal Activity 3” i „Paranormal Activity: Inny wymiar”, „Rodzinne soboty” - „Hugo i jego wynalazek”, „Ostatni Władca Wiatru”, „Pajęczyna Charlotty”, „Alvin i wiewiórki 2”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „SpongeBob: Na suchym lądzie” i „Potwory kontra obcy”, „Przebojowe soboty” - „Terminator: Genisys”, „Mission: Imposible 2”, „Mission: Impossible - Rouge Nation”, „Zakładnik” i „Złap mnie jeśli potrafisz”.

Paramount Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2021 roku w ofercie kanału Paramount Channel:

Jak zapowiada nadawca, lipiec br. w Paramount Channel będzie jeszcze bardziej gorący - bo z gwiazdorską obsadą i uwielbianymi produkcjami. Na widzów czekać bedize bogaty i bardzo różnorodny program w ramach specjalnie przygotowanych bloków tematycznych. W poniedziałki kanał zaserwuje kino akcji, w środy komedie, natomiast czwartki będą zarezerwowane na hity tygodnia. Piątki zostaną poświęcone horrorom, a sobotnie popołudnia i wieczory na rodzinne oglądanie kinowych przebojów.

Na wakacyjne tygodnie Paramount Channel zaoferuje widzom szereg propozycji, które wpisują się w rozmaite filmowe gusta. Lipcowy program został podzielony na bloki tematyczne przypisane poszczególnym dniom tygodnia. Co poniedziałek widzowie otrzymają solidny zastrzyk adrenaliny („Poniedziałki w akcji”). O godzinie 20:00 będą emitowane filmy akcji, a wśród nich „Linia czasu” (emisja w poniedziałek, 5 lipca br. o godzinie 20:00), „Eagle Eye” (emisja w poniedziałek, 12 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj i tutaj), „Osaczeni” (emisja w poniedziałek, 19 lipca br. o godzinie 20:00) oraz „Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia” (emisja w poniedziałek, 26 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj).

W środy, również o godzinie 20:00, widzów kanału rozbawiał będzie aktor komediowy Ben Stiller („Komediowe środy”). Zobaczą go oni w towarzystwie innych gwiazd w produkcjach: „Poznaj moich rodziców” (emisja w środę, 7 lipca br. o godzinie 20:00), „Poznaj naszą rodzinkę” (emisja w środę, 14 lipca br. o godzinie 20:00), „Zoolander” (emisja w środę, 21 lipca br. o godzinie 20:00) oraz „Zoolander No. 2” (emisja w środę, 28 lipca br. o godzinie 20:00).
 
Na czwartkowe wieczory Paramount Channel przygotował seanse hitów tygodnia („Czwartkowe hity tygodnia”). Wśród nich same oscarowe produkcje, perełki wybitnych reżyserów z gwiazdorską obsadą - „Birdman” (emisja w czwartek, 1 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj i tutaj), „Monachium” (emisja w czwartek, 8 lipca br. o godzinie 20:00), „Podejrzani” (emisja w czwartek, 15 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj), „A.I. Sztuczna inteligencja” (emisja w czwartek, 22 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj) oraz „Aviator” (emisja w czwartek, 29 lipca br. o godzinie 20:00). Filmy będą emitowane w kolejne czwartki lipca br. o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

W piątki widzowie będą mogli poczuć dreszczyk grozy, którego dostarczą takie klasyki jak („Piątki z horrorem”): „Przeklęty” (emisja w piątek, 2 lipca br. o godzinie 22:15), „Jeździec bez głowy” (emisja w piątek, 9 lipca br. o godzinie 22:25) (więcej tutaj), „Blair Witch Project” (emisja w piątek, 16 lipca br. o godzinie 22:00) (więcej tutaj), „Paranormal Activity 3” (emisja w piątek, 23 lipca br. o godzinie 22:30) i „Paranormal Activity: Inny wymiar” (emisja w piątek, 30 lipca br. o godzinie 21:45).

W sobotnie popołudnia Paramount Channel zaprasza przed telewizory zarówno młodszych, jak i starszych widzów („Rodzinne soboty”). W rodzinnym gronie będzie można obejrzeć animacje: „Hugo i jego wynalazek” (emisja w sobotę, 3 lipca br. o godzinie 12:20) (więcej tutaj), „Ostatni Władca Wiatru” (emisja w sobotę, 3 lipca br. o godzinie 14:50), „Pajęczyna Charlotty” (emisja w sobotę, 10 lipca br. o godzinie 11:50), „Alvin i wiewiórki 2” (emisja w sobotę, 17 lipca br. o godzinie 15:30) (więcej tutaj), „SpongeBob Kanciastoporty” (emisja w sobotę, 24 lipca br. o godzinie 15:40), „SpongeBob: Na suchym lądzie” (emisja w sobotę, 10 lipca br. o godzinie 16:00) (więcej tutaj) oraz „Potwory kontra obcy” (emisja w sobotę, 31 lipca br. o godzinie 15:50) (więcej tutaj). Wieczorem w soboty na antenie nie zabraknie kolejnych kinowych mega hitów („Przebojowe soboty”). Widzowie zobaczą nieustraszonych i niepokonanych Arnolda Schwarzeneggera w „Terminatorze: Genisys” (emisja w sobotę, 3 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj), Toma Cruise'a w „Mission: Imposible 2” (emisja w sobotę, 10 lipca br. o godzinie 20:00), „Mission: Impossible - Rouge Nation” (emisja w sobotę, 17 lipca br. o godzinie 20:00) i „Zakładniku” (emisja w sobotę, 24 lipca br. o godzinie 20:00) oraz Leonarda DiCaprio i Toma Hanksa w opartym na prawdziwej historii filmie „Złap mnie, jeśli potrafisz” (emisja w sobotę, 31 lipca br. o godzinie 20:00).
 
To jeszcze nie wszystko. Fani „Pingwinów z Madagaskaru” będą mogli śledzić, co dzieje się w nowojorskim zoo w dni powszednie od godziny 16:00 (więcej tutaj i tutaj), a o godzinie 18:00, po szybkiej teleportacji na Zachodnie Wybrzeże, zobaczyć, co nowego u bohaterów sitcomu „Dwóch i pół” (więcej tutaj).
 
Owen Wilson i Ben Stiller w filmie „Zoolander”, foto: ViacomCBS
Owen Wilson i Ben Stiller w filmie „Zoolander”, foto: ViacomCBS


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...