reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miks filmowych hitów w lipcu w Paramount Channel

dodano: 2021-07-01 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: ViacomCBS

Paramount_Channel_HD_1_360px.jpg W lipcu br. w Paramount Channel - „Pingwiny z Madagaskaru” i „Dwóch i pół”, „Poniedziałki w akcji” - „Linia czasu”, „Eagle Eye”, „Osaczeni” i „Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia”, „Komediowe środy” - „Poznaj moich rodziców”, „Poznaj naszą rodzinkę”, „Zoolander” i „Zoolander No. 2”, „Czwartkowe hity tygodnia” - „Birdman”, „Monachium”, „Podejrzani”, „A.I. Sztuczna inteligencja” i „Aviator”, „Piątki z horrorem” - „Przeklęty”, „Jeździec bez głowy”, „Blair Witch Project”, „Paranormal Activity 3” i „Paranormal Activity: Inny wymiar”, „Rodzinne soboty” - „Hugo i jego wynalazek”, „Ostatni Władca Wiatru”, „Pajęczyna Charlotty”, „Alvin i wiewiórki 2”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „SpongeBob: Na suchym lądzie” i „Potwory kontra obcy”, „Przebojowe soboty” - „Terminator: Genisys”, „Mission: Imposible 2”, „Mission: Impossible - Rouge Nation”, „Zakładnik” i „Złap mnie jeśli potrafisz”.

Paramount Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2021 roku w ofercie kanału Paramount Channel:

Jak zapowiada nadawca, lipiec br. w Paramount Channel będzie jeszcze bardziej gorący - bo z gwiazdorską obsadą i uwielbianymi produkcjami. Na widzów czekać bedize bogaty i bardzo różnorodny program w ramach specjalnie przygotowanych bloków tematycznych. W poniedziałki kanał zaserwuje kino akcji, w środy komedie, natomiast czwartki będą zarezerwowane na hity tygodnia. Piątki zostaną poświęcone horrorom, a sobotnie popołudnia i wieczory na rodzinne oglądanie kinowych przebojów.

Na wakacyjne tygodnie Paramount Channel zaoferuje widzom szereg propozycji, które wpisują się w rozmaite filmowe gusta. Lipcowy program został podzielony na bloki tematyczne przypisane poszczególnym dniom tygodnia. Co poniedziałek widzowie otrzymają solidny zastrzyk adrenaliny („Poniedziałki w akcji”). O godzinie 20:00 będą emitowane filmy akcji, a wśród nich „Linia czasu” (emisja w poniedziałek, 5 lipca br. o godzinie 20:00), „Eagle Eye” (emisja w poniedziałek, 12 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj i tutaj), „Osaczeni” (emisja w poniedziałek, 19 lipca br. o godzinie 20:00) oraz „Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia” (emisja w poniedziałek, 26 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj).

W środy, również o godzinie 20:00, widzów kanału rozbawiał będzie aktor komediowy Ben Stiller („Komediowe środy”). Zobaczą go oni w towarzystwie innych gwiazd w produkcjach: „Poznaj moich rodziców” (emisja w środę, 7 lipca br. o godzinie 20:00), „Poznaj naszą rodzinkę” (emisja w środę, 14 lipca br. o godzinie 20:00), „Zoolander” (emisja w środę, 21 lipca br. o godzinie 20:00) oraz „Zoolander No. 2” (emisja w środę, 28 lipca br. o godzinie 20:00).
 
Na czwartkowe wieczory Paramount Channel przygotował seanse hitów tygodnia („Czwartkowe hity tygodnia”). Wśród nich same oscarowe produkcje, perełki wybitnych reżyserów z gwiazdorską obsadą - „Birdman” (emisja w czwartek, 1 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj i tutaj), „Monachium” (emisja w czwartek, 8 lipca br. o godzinie 20:00), „Podejrzani” (emisja w czwartek, 15 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj), „A.I. Sztuczna inteligencja” (emisja w czwartek, 22 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj) oraz „Aviator” (emisja w czwartek, 29 lipca br. o godzinie 20:00). Filmy będą emitowane w kolejne czwartki lipca br. o godzinie 20:00 (więcej tutaj).

W piątki widzowie będą mogli poczuć dreszczyk grozy, którego dostarczą takie klasyki jak („Piątki z horrorem”): „Przeklęty” (emisja w piątek, 2 lipca br. o godzinie 22:15), „Jeździec bez głowy” (emisja w piątek, 9 lipca br. o godzinie 22:25) (więcej tutaj), „Blair Witch Project” (emisja w piątek, 16 lipca br. o godzinie 22:00) (więcej tutaj), „Paranormal Activity 3” (emisja w piątek, 23 lipca br. o godzinie 22:30) i „Paranormal Activity: Inny wymiar” (emisja w piątek, 30 lipca br. o godzinie 21:45).

W sobotnie popołudnia Paramount Channel zaprasza przed telewizory zarówno młodszych, jak i starszych widzów („Rodzinne soboty”). W rodzinnym gronie będzie można obejrzeć animacje: „Hugo i jego wynalazek” (emisja w sobotę, 3 lipca br. o godzinie 12:20) (więcej tutaj), „Ostatni Władca Wiatru” (emisja w sobotę, 3 lipca br. o godzinie 14:50), „Pajęczyna Charlotty” (emisja w sobotę, 10 lipca br. o godzinie 11:50), „Alvin i wiewiórki 2” (emisja w sobotę, 17 lipca br. o godzinie 15:30) (więcej tutaj), „SpongeBob Kanciastoporty” (emisja w sobotę, 24 lipca br. o godzinie 15:40), „SpongeBob: Na suchym lądzie” (emisja w sobotę, 10 lipca br. o godzinie 16:00) (więcej tutaj) oraz „Potwory kontra obcy” (emisja w sobotę, 31 lipca br. o godzinie 15:50) (więcej tutaj). Wieczorem w soboty na antenie nie zabraknie kolejnych kinowych mega hitów („Przebojowe soboty”). Widzowie zobaczą nieustraszonych i niepokonanych Arnolda Schwarzeneggera w „Terminatorze: Genisys” (emisja w sobotę, 3 lipca br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj), Toma Cruise'a w „Mission: Imposible 2” (emisja w sobotę, 10 lipca br. o godzinie 20:00), „Mission: Impossible - Rouge Nation” (emisja w sobotę, 17 lipca br. o godzinie 20:00) i „Zakładniku” (emisja w sobotę, 24 lipca br. o godzinie 20:00) oraz Leonarda DiCaprio i Toma Hanksa w opartym na prawdziwej historii filmie „Złap mnie, jeśli potrafisz” (emisja w sobotę, 31 lipca br. o godzinie 20:00).
 
To jeszcze nie wszystko. Fani „Pingwinów z Madagaskaru” będą mogli śledzić, co dzieje się w nowojorskim zoo w dni powszednie od godziny 16:00 (więcej tutaj i tutaj), a o godzinie 18:00, po szybkiej teleportacji na Zachodnie Wybrzeże, zobaczyć, co nowego u bohaterów sitcomu „Dwóch i pół” (więcej tutaj).
 
Owen Wilson i Ben Stiller w filmie „Zoolander”, foto: ViacomCBS
Owen Wilson i Ben Stiller w filmie „Zoolander”, foto: ViacomCBS


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...