reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot rozszerza swoją ofertę o nowe kanały

dodano: 2021-07-06 12:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP

WP Pilot nowe kanały lipiec 360px.jpg Do oferty serwisu WP Pilot dołączyły nowe kanały: History, History2 oraz Crime+Investigation Polsat (CI Polsat). Kanały History oraz Crime+Investigation Polsat dostępne są w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym oraz Rozszerzonym MAXI, a kanał History2 w pakietach Rozszerzonym i Rozszerzonym MAXI.

WP Pilot
WP Pilot nowe kanały lipiec 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
WP Pilot rozszerza ofertę contentową.
Już od 6 lipca na użytkowników platformy czekają nowe programy o tematyce historycznej, popularnonaukowej i filmowej. 

– Kanały grupy A+E Networks to takie megahity jak „Wikingowie”, czy emocjonujące treści kryminalne, które widzowie WP Pilota z pewnością pokochają. Prezentujemy jakość na najwyższym poziomie, a jesienią szykujemy dla naszych użytkowników kolejne niespodzianki i nowości – mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

– Cieszymy się na współpracę z firmą WP i abonentami serwisu WP Pilot. Nasze stacje: History, History2 i Crime+Investigation Polsat oferują najlepsze produkcje dokumentalne ze świata i z pasją opowiedziane produkcje polskie. Widzowie WP Pilot zyskają dostęp do programów, w których zdarzenia z przeszłości pozwalają lepiej zrozumieć teraźniejszość, a znane z nagłówków sprawy kryminalne nabierają emocjonalnego i emocjonującego wymiaru – komentuje Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią.


History Channel to kanał, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Wysokiej jakości programy w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia". History Channel słynie z kultowych programów dokumentalnych, a także fascynujących dramatów historycznych i międzynarodowych hitów takich jak „Wikingowie" i „Piraci".

History 2 to kanał popularnonaukowy dla ludzi ciekawych świata. Znany z bezkompromisowych produkcji dokumentalnych o tematyce historycznej i kultowej serii „Starożytni kosmici" zachęca widzów do zagłębiania się w teorie spiskowe, odkrywania bogactwa historii świata oraz zanurzenia się w kluczowych momentach przeszłości i teraźniejszości. 

Crime+Investigation jest kanałem kryminalnym, który zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Jest liderem polskich, oryginalnych produkcji true crime na naszym rynku. 

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online.
Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. Ceny pakietów zaczynają się już od 9,99 zł. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...