reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ruszą Sport TV 6 i CNN Portugal

dodano: 2021-07-20 10:59 | aktualizacja: 2021-07-20 12:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: ERC/journaleconomico/Lusa/AdTV

sport tv portugal kanał logo 360px.jpg W sierpniu portugalski nadawca sportowych kanałów premium Sport TV uruchomi swój 6. kanał. Sport TV 6 dostał zielone światło od portugalskiego Urzędu Regulacji Mediów (ERC). Przypomnijmy o tym o czym pisaliśmy już w maju, że grupa medialna Media Capital planuje uruchomić CNN Portugal do końca roku, ale wciąż czeka na zielone światło ze strony ERC.

Media Capital/satkurier.pl
CNN TVI 24 Media Capital CNN Portugal 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Sport TV 6 skupi się głównie na popularnych sportach, takich jak koszykówka, piłka ręczna, siatkówka i sporty motorowe z jeszcze większą liczbą relacji na żywo.

Sport TV 6 może nadawać tylko w ograniczonych przedziałach czasowych, tj. od 18:00 do 22:00 w dni powszednie i od 12:00 do 21:00 w weekendy. Nowy kanał nie będzie obciążony dodatkowymi kosztami dla obecnych abonentów i zostanie dodany do istniejących pakietów z kanałami Sport TV.

Sport TV jest w równym stopniu własnością wiodących portugalskich operatorów telekomunikacyjnych Meo, Vodafone, NOS oraz Olivedesportos.

TVI24 zniknie, by zrobić miejsce dla CNN Portugal
Prezes wykonawczy Media Capital, Luís Cunha Velho, powiedział, że firma rozpoczęła „operacjonalizację uruchomienia CNN Portugal” w „ścisłej” współpracy z CNN.

Grupa Media Capital ogłosiła 24 maja, że ​​osiągnął porozumienie z CNN w sprawie utworzenia CNN Portugal. W wewnętrznej komunikacji wysłanej 19 lipca do pracowników Luís Cunha Velho przedstawił status projektu.

- Po podpisaniu memorandum podpisanego przez grupę Media Capital i prestiżowy północnoamerykański kanał informacyjny CNN, pragnę poinformować, że weszliśmy w nową fazę tego wymagającego projektu, rozpoczęliśmy operacjonalizację uruchomienia CNN Portugal, w ścisła współpraca z CNN – powiedział prezes. 

- Ponadto „wkrótce przygotowujemy się również do przekształcenia niektórych instalacji w Queluz de Baixo – dodał.


CNN Portugal będzie produkowany na licencji amerykańskiego kanału, który zapewni szkolenia i dostęp do jego treści.

Źródło: sapo.pt  sapo.pt  advanced-television.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...