reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Vectra z kanałami Eurosport 3-9 HD i Eurosport 4K

dodano: 2021-07-23 14:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra

Vectra Z okazji rozpoczynających się Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, Vectra udostępnia swoim abonentom dodatkowe kanały Eurosport, gdzie na żywo transmitowana będzie jedna z najważniejszych imprez sportowych na świecie. Do oferty operatora już dołączyło, od 23 lipca do 8 sierpnia br., w sumie siedem kanałów HD (Eurosport 3-9) oraz jeden kanał w jakości UHD (Eurosport 4K).

Vectra
Vectra Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 23 lipca br. kanały Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5, Eurosport 6, Eurosport 7, Eurosport 8 i Eurosport 9 oraz Eurosport 4K będą dostępne dla wszystkich klientów Vectry posiadających dowolny pakiet telewizyjny. Transmitowane na nich programy będą dostępne z polskim komentarzem dla wszystkich abonentów korzystających z oferty cyfrowej operatora.

Co więcej wszystkie kanały będzie można odbierać również w ramach usługi TV Smart oraz TV Online. Oznacza to, że sportowymi emocjami klienci Grupy Vectra mogą cieszyć się gdziekolwiek są – na terenie Polski i Unii Europejskiej, wszędzie tam, gdzie jest internet. Dodatkowo osoby posiadające jeden z dwóch dekoderów w ofercie operatora, które obsługują wysoki standard nadawania 4K – TV Smart 4K Box z Android TV lub 4K PVR 3770CFX, będą mogły oglądać treści również w tej wysokiej jakości.
 

– W Vectra codziennie pracujemy nad dostarczaniem rozrywki skrojonej na miarę oczekiwań naszych klientów. Dlatego umożliwiamy wszystkim fanom sportu korzystającym z naszych usług śledzenie olimpijskich zmagań w ramach posiadanych przez nich pakietów. Troszcząc się o możliwie najszerszą ofertę pamiętamy o udostępnieniu jej w jak najlepszej jakości - kanał Eurosport 4K to kolejna stacja wzbogacająca naszą ofertę programów w tej wysokiej rozdzielczości – tłumaczy Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A. – Pamiętając o tym, że wakacje to czas podróży i wyjazdów, oferujemy naszym klientom dostęp do kanałów Eurosport również poprzez platformę TV Smart oraz TV Online. Dzięki temu, przeżywanie sportowych emocji staje się możliwe także poza domem i poza siecią Vectry – wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu zarówno w kraju, jak też na terenie EU.

W ramach nadawanych przez Grupę Discovery programów, widzowie będą mogli obejrzeć m.in. transmisję z ceremonii otwarcia i zamknięcia oraz śledzić dyscypliny, takie jak: tenis, kolarstwo, gimnastyka, skoki do wody, piłka nożna, hokej, baseball, koszykówka, judo, wrestling, boks, karate, piłka ręczna czy siatkówka.

Eurosport 3-9 HD w sieci Multimedia Polska

Klienci Multimediów Polska otrzymają dostęp do kanałów Eurosport 3, Eurosport 4, Eurosport 5, Eurosport 6, Eurosport 7, Eurosport 8 i Eurosport 9, natomiast dostęp do kanałów w jakości 4K mogą uzyskać wybierając ofertę Vectry.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...