reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Outdoor Channel zakończył nadawanie

dodano: 2021-08-02 08:50 | aktualizacja: 2021-08-02 12:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Outdoor_channel_logo_2018_360px.jpg Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w sobotę, 31 lipca br. nadawanie w Polsce zakończył kanał Outdoor Channel, należący do Outdoor Sportsman Group, a dystrybuowany przez AMC Networks International. Stacja dostępna była w sieciach kablowych i IPTV, takich jak m.in. Jambox, Multimedia Polska (obie grupa Vectra), Telewizja Kablowa Chopin (Nadmorska Grupa Medialna) i Elsat. O wycofaniu stacji ze swoich ofert informują również operatorzy z Czech, Słowacji czy Holandii. Kanał wciąż jest dostępny w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Outdoor Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Outdoor Channel to kanał poświęcony przyrodzie, łowiectwu, wędkarstwu oraz surwiwalowi. Stacja na rynku amerykańskim zadebiutowała w 1993 roku. W 2010 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (Outdoor Channel HD). W tym samym roku stacja pojawiła się na rynkach poza Stanami Zjednoczonymi Ameryki. Tym samym kanał docierał do abonentów płatnej telewizji w ponad 50 krajach na całym świecie (więcej tutaj i tutaj).

W 2011 roku zapowiedziano uruchomienie polskojęzycznej wersji kanału Outdoor Channel, ale ostatecznie do tego nie doszło i stacja ta była przez cały czas dostępna dla polskich widzów w języku angielskim (więcej tutaj).

Kanał w Polsce dostępny był w sieciach kablowych i IPTV, takich jak m.in. Jambox (więcej tutaj), Multimedia Polska (obie grupa Vectra) (więcej tutaj i tutaj), Telewizja Kablowa Chopin (Nadmorska Grupa Medialna) (więcej tutaj) i Elsat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...