reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Do Kino Polska TV dołączy Małgorzata Łupina

dodano: 2021-08-21 09:10 | aktualizacja: 2021-08-21 13:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Kino Polska TV Z początkiem września br. do zespołu Kino Polska TV (SPI International B.V.) dołączy Małgorzata Łupina, która obejmując stanowisko dyrektor programowej i do spraw produkcji telewizyjnej wzmocni kompetencje produkcyjne tej spółki. Małgorzata Łupina będzie odpowiedzialna za strategię programową wszystkich kanałów Grupy Kino Polska TV oraz rozwój produkcji własnych nadawcy. Małgorzata Łupina przejmie część obowiązków Beaty Ryczkowskiej, która w lipcu br. zakończyła współpracę z Kino Polska TV, dołączając do Canal+ Polska. Do Małgorzaty Łupiny będą raportować bezpośrednio dyrektorzy programowi kanałów Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV oraz FilmBox.

Kino Polska TV SA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Małgorzata Łupina wnosi do naszej firmy wysokie kompetencje i olbrzymie doświadczenie w zakresie produkcji lokalnego contentu. Produkcja własna daje nadawcom przewagę konkurencyjną na trudnym telewizyjnym rynku, dlatego w tym kierunku  zamierzamy się rozwijać. Jestem przekonany, że z Małgorzatą na pokładzie świetnie poradzimy sobie z tym zadaniem

- komentuje Levent Gültan, członek zarządu Kino Polska TV odpowiedzialny m.in. za programming.


Małgorzata Łupina to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej. Przez ostatnich 20 lat pracowała w Grupie TVN (obecnie TVN Grupa Discovery). Ostatnio pełniła tam funkcję dyrektora Działu Kanałów Tematycznych Lifestylowych i odpowiadała m.in. za strategię rozwoju takich kanałów TVN Grupy Discovery, jak TVN Style, HGTV, Travel Channel, Food Network, TLC i Discovery Life. Wcześniej kierowała też m.in. kanałem TVN Turbo.

Jak czytamy w komunikacie, do największych osiągnięć Małgorzaty Łupiny należą m.in. obecna pozycja rynkowa kanału TVN Style, rebranding kanału TVN Meteo Active na HGTV oraz wiele autorskich formatów i programów telewizyjnych TVN Grupy Discovery, które powstały pod jej nadzorem merytorycznym. Należą do nich m.in. takie produkcje, jak: „Sekrety chirurgii”, „Życie bez wstydu”, „Co nas truje”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Apetyt na miłość”, „Sexy kuchnia Magdy Gessler”, „Niezwykłe Stany Prokopa”, „Jestem z Polski”, „Domowe rewolucje” i inne. W 2017 roku Małgorzata Łupina z sukcesem uruchomiła pierwszy w Europie kanał HGTV. Małgorzata Łupina jest również autorką wielu nagradzanych na polskich i światowych festiwalach filmów dokumentalnych, m.in. „Prasowanie piersi”, „Obsesja doskonałości” czy „Himilsbach. Prawdy, bujdy, czarne dziury”.

Małgorzata Łupina przejmie część obowiązków Beaty Ryczkowskiej, która w lipcu br. zakończyła współpracę z Kino Polska TV (więcej tutaj i tutaj), dołączając do Canal+ Polska (więcej tutaj). Do Małgorzaty Łupiny będą raportować bezpośrednio dyrektorzy programowi kanałów Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV oraz FilmBox.
 
Małgorzata Łupina dołączy do Kino Polska TV, foto: SPI International B.V.
Małgorzata Łupina dołączy do Kino Polska TV, foto: SPI International B.V.
Beata Ryczkowska zakończyła współpracę z Kino Polska TV, foto: SPI International B.V.
Beata Ryczkowska zakończyła współpracę z Kino Polska TV, foto: SPI International B.V.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...