reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viaplay już w UPC Polska

dodano: 2021-08-23 16:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska/satkurier.pl

UPC Polska Od 23 sierpnia br. klienci UPC Polska mogą skorzystać z serwisu streamingowego Viaplay. Jest to następstwo porozumienia zawartego z Nordic Entertainment Group (NENT Group). Subskrypcja Viaplay w UPC Polska kosztuje 34 zł miesięcznie bez okresu zobowiązania, w tym pierwszy miesiąc za 0 zł. Jest to taka sama cena jak w przypadku skorzystania z Viaplay bez pośrednika. Przewidziano jednak promocje na pakiety łączone.

NENT Group
Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viaplay w pakiecie z Polsat Sport Premium kosztuje 39,99 zł miesięcznie, a z Polsat Sport Premium i Eleven Sports 49,99 zł miesięcznie. W obu przypadkach z umową na 12 miesięcy.

Nowością są również pakiety internetu z dostępem do Viaplay, w cenach od 99,99 zł miesięcznie do 129,99 zł miesięcznie za internet od 500 Mb/s do 1 Gb/s, ze zniżką 10 zł miesięcznie przez pierwsze 6 z 12 miesięcy trwania umowy.

Viaplay to serwis streamingowy oferujący wydarzenia sportowe na żywo, hity kinowe oraz produkcje własne. Widzowie uzyskają dostęp do transmisji z meczów Bundesligi, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA, Premier League (od sezonu 2022) oraz wyścigów Formuły 1 (od sezonu 2023).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

49 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...