reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TNT już nadaje w Polsce jako Warner TV

dodano: 2021-10-22 19:00 | aktualizacja: 2021-10-25 10:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Warner TV Polska Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w sobotę, 23 października br. w wyniku decyzji nadawcy - WarnerMedia, które jest częścią AT&T Inc., obecny na polskim rynku od 1998 roku kanał TNT (do 2015 roku pod marką TCM i jako łączona wersja TCM/Cartoon Network) zmienił nazwę na Warner TV. Stacja po tej modyfikacji dostępna jest w Polsce w tych samych kanałach dystrybucji co wcześniej, a więc w ofertach platform Polsat Box, CANAL+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Parametry techniczne przekazu satelitarnego kanału Warner TV HD:
Eutelsat Hot Bird 13B (13°E)
tp. 79 (12,284 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Warner TV
PID V: 101 (MPEG-4/HD)
PID A: 201 (pol.), 301 (ang.)
PID PCR: 101
SID: 10501
PID TXT: 1301
PID PMT: 41
Provider: Polsat Box (Cyfrowy Polsat SA)
Kodowanie: CA: Conax (CANAL+), Irdeto 2 (Polsat Box), Seca - Mediaguard (CANAL+), Nagra MA (Polsat Box i CANAL+), Viaccess (Orange TV)
 
Przekaz kanału Warner TV

Obok wersji TCM nadającej przez 24 godziny na dobę, na polskim rynku była również dostępna łączona z dziecięcym Cartoon Network. W tej formie TCM można było oglądać od 21:00 do godzin rannych. W 2015 roku, wraz ze startem TNT, nadawca zrezygnował z tej łączonej wersji, zastępując ją całodobową wersją Cartoon Network. Przypomnijmy, iż wspólny przekaz Cartoon Network i TCM na polskim rynku dostępny był od początku obecności tych kanałów w naszym kraju, czyli od 1998 roku. W 2007 roku uruchomiono całodobowe wersje obu stacji.

6 października 2015 roku - w wyniku decyzji nadawcy - kanał TCM zmienił w Polsce nazwę na TNT. Równocześnie uruchomiono wersję tej stacji w wysokiej rozdzielczości (TNT HD, wersje SD i HD z identycznymi ramówkami) - kanał TCM był dostępny dla widzów tylko w standardowej rozdzielczości (więcej tutaj). 14 października 2015 roku uruchomiono natomiast w Polsce Cartoon Network HD (wersje SD i HD z identycznymi ramówkami) (więcej tutaj).

W ramówce Cartoon Network widzowie znajdą filmy i seriale animowane dla dzieci. TCM i TNT prezentowały natomiast filmy i seriale fabularne, zarówno dla młodych jak i dorosłych widzów - taką samą ofertę odbiorcy znajdą w Warner TV (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...