reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Halloweenowy weekend” w kanale Food Network

dodano: 2021-10-28 15:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

Food Network „Halloweenowy weekend” W weekend 29 października - 1 listopada br. kanał Food Network w ramach pasma „Halloweenowy weekend” poleca swoim widzom takie produkcje programowe jak „Nieprawdopodobne dynie”, „Mistrzostwa w halloweenowych wypiekach”, „Dziecięce mistrzostwa wypieków: Halloween”, „Gwiazdy na halloween”, „Halloweenowe wojny” i „Upiorne ciasta”.

Food Network „Halloweenowy weekend”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z okazji halloween w weekend 29 października - 1 listopada br. kanał Food Network pokaże szereg programów, w których szefowie kuchni, cukiernicy i celebryci będą prześcigać się w pomysłach na stworzenie najpyszniejszych i najbardziej spektakularnych halloweenowych dań. - Aż trudno uwierzyć, jakie kulinarne dzieła sztuki mogą powstać z dyni i jak łatwo przyrządzić krwistoczerwony lukier. Jedno jest pewne - będzie straaaasznie smacznie. Okropnie pyszny weekend zaczniemy już w piątek, 29 października br. - zapowiada nadawca.

„Halloweenowy weekend” w kanale Food Network:

„Nieprawdopodobne dynie”
emisja: w piątek, 29 października o 17:00 i w niedzielę, 31 października br. o 15:15

Gospodyni programu - aktorka Alyson Hannigan, znana m.in. z serialu „Buffy: Postrach wampirów”, rzuci wyzwanie siedmiu śmiałkom - mistrzom carvingu, czyli sztuki rzeźbienia w owocach i warzywach. Ich zadaniem będzie stworzenie elementów charakterystycznych dla halloween z dyni. To wyzwanie wystawi na próbę ich kreatywność i nerwy. Ale będzie warto, bo nagroda to nie „cukierek albo psikus”, ale 25 000 dolarów.

„Mistrzostwa w halloweenowych wypiekach”
emisja: w piątek, 29 października o 18:05, w sobotę, 30 października o 23:25 i niedzielę, 31 października br. o 23:00

Carla Hall gości dziesięciu cukierników ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, którzy rywalizują w stworzeniu smacznych i równocześnie wyglądających przerażająco przysmaków. Uczestnicy podążają przez nawiedzony dom, gdzie czekają ich wyzwania, sprawdzające ich umiejętności. Sędziowie Zac Young i Stephanie Boswell dołączają do Carli Hall, aby ustalić, czyje piekielnie pyszne desery zdobędą główną nagrodę 25 000 dolarów i kto otrzyma tytuł „Mistrza halloweenowych wypieków”.

„Dziecięce mistrzostwa wypieków: Halloween”
emisja: w niedzielę, 31 października br. o 17:15

Czworo dziecięcych cukierników, pod opieką Duffa Goldmana, ma stworzyć haloweenowe słodkości z motywem pajęczyny. Jak poradzą sobie młodzi adepci sztuki cukierniczej?

„Gwiazdy na halloween”
emisja: w niedzielę, 31 października br. o 18:15

Gwiazdy kanałów Food Network, HGTV i Travel Channel - Drew i Jonathan Scott, Tia Mowry, Adam Richman oraz Duff Goldman, stają do rywalizacji w stworzeniu dwóch naturalnej wielkości nawiedzonych domów tuż przy Las Vegas, pełnych niesamowitych efektów specjalnych i dziwacznych smakołyków. A wszystko to nie tylko ku uciesze widzów, ale też w szczytnym celu - wygrana będzie przekazana na wybraną organizację charytatywną.

„Halloweenowe wojny”
emisja: w niedzielę, 31 października br. o 19:20

Gospodarz Jonathan Bennett wspiera sześć drużyn, złożonych z dwóch cukierników oraz mistrza rzeźbienia dyni, które rywalizują, tworząc przerażające i upiorne, ale jadalne halloweenowe scenki. Ich kreacje zostaną ocenione przez nagradzanego dekoratora ciast Shinmin Li i mistrza efektów specjalnych w horrorach Todda Tuckera. Najlepsza drużyna wygrywa główną nagrodę w wysokości 50 000 dolarów (więcej tutaj i tutaj).

„Upiorne ciasta”
emisja: w niedzielę, 31 października br. o 20:25

Mistrzowie w tworzeniu ciast i tortów przygotowują halloweenowe kreacje w konkursie prowadzonym przez Vivian Chan i Zaca Younga z „Food Network Kitchen”. Cukiernik, który zaprezentuje najlepszy projekt wygrywa nagrodę pieniężną.
 
Alyson Hannigan w programie „Nieprawdopodobne dynie”, foto: TVN Discovery
Alyson Hannigan w programie „Nieprawdopodobne dynie”, foto: TVN Discovery
Charity George w programie „Halloweenowe wojny”, foto: TVN Discovery
Charity George w programie „Halloweenowe wojny”, foto: TVN Discovery
Gonzuela Bastarache w programie „Halloweenowe wojny”, foto: TVN Discovery
Gonzuela Bastarache w programie „Halloweenowe wojny”, foto: TVN Discovery


„Halloweenowy weekend” - emisja od piątku, 29 października 2021 roku w kanale Food Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...