reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

30.10-2.11 Polsat Sport: UFC, derby i magazyny

dodano: 2021-10-29 14:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 30 października - 1 listopada br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Sky Bet Championship, Scottish Premiership, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, gala bokserska Top Rank, MMA Polska, Ultimate Fighting Championship (UFC), FIA World Endurance Championship, łyżwiarstwo figurowe - ISU Grand Prix Skate Canada, short track, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds, Counter Strike: Global Offensive - PGL Major Stockholm 2021 i Porsche E-sport Sprint Challenge Poland.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Crime+Investigation Polsat (CI Polsat), Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj i tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), MMA Polska (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe - ISU Grand Prix Skate Canada (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj), Counter Strike: Global Offensive - PGL Major Stockholm 2021 (więcej tutaj) i Porsche E-sport Sprint Challenge Poland (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

30 października (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

6:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg półfinałowy na 1500 m kobiet, Polsat Sport

7:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:20 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg półfinałowy na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport

7:50 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg finałowy na 1500 m kobiet, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:10 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg finałowy na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport

8:45 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg ćwierćfinałowy na 500 m kobiet, Polsat Sport

9:00 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg ćwierćfinałowy na 500 m mężczyzn, Polsat Sport

9:30 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg półfinałowy na 500 m kobiet, Polsat Sport

9:40 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg półfinałowy na 500 m mężczyzn, Polsat Sport

9:45 (Eurosport 1), 10:00 (Polsat Sport Extra) i 14:00 (Polsat Sport News) FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i Eurosport 1

9:50 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

10:00 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg finałowy na 500 m kobiet, Polsat Sport

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg finałowy na 500 m mężczyzn, Polsat Sport

10:50 short track, Puchar Świata w Nagoi: półfinałowy bieg sztafetowy kobiet, Polsat Sport

11:05 short track, Puchar Świata w Nagoi: półfinałowy bieg sztafetowy mężczyzn, Polsat Sport

11:50 Fortuna Puchar Polski: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - GKS Katowice, Polsat Sport

12:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 Sky Bet Championship: Fulham FC Londyn - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

13:30 La Liga Santander: Elche CF - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

13:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

15:00 mistrzostwa MMA Polska, 2. turniej: finały, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 Ultimate Fighting Championship 267 (UFC267), Polsat Sport

17:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:00 Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - BKS Visła Proline Bydgoszcz, Polsat Box Go

17:20 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Trefl Gdańsk - Stal Nysa, Polsat Sport Extra

17:30 Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

17:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 2

17:30 „Wywiad z Gianlucą Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 3

17:50 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Widzew Łódź, Polsat Box Go

17:55 Liga Portugal Bwin: FC Porto - Boavista FC Porto, Eleven Sports 3

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 La Liga Santandrer: Valencia CF Walencja - Villarreal CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:50 Serie A Tim: Torino FC Turyn - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

19:55 Liga Portugal Bwin: GD Estoril Praia - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3

20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:20 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

20:30 PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport Extra

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - RC Lens, Eleven Sports 2 i nSport+

20:55 Sky Bet Championship: FC Reading - AFC Bournemouth, Eleven Sports 4

22:00 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate Canada: taniec dowolny par tanecznych, Polsat Sport News

22:10 Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - Vitoria SC Guimarães, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Gianluca Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 tenis ziemny, turniej ATP w Sankt Petersburgu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

23:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 2

23:45 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate Canada: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

Noc z 30 na 31 października (z soboty na niedzielę)
0:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight

0:30 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate Canada: program dowolny solistów, Polsat Sport

0:30 SuperLega: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Allianz Mediolan, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

1:40 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate Canada: ceremonia medalowa, Polsat Sport

2:00 gala bokserska Top Rank w Nowym Jorku, Polsat Sport Extra

2:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

2:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

2:30 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate Canada: taniec dowolny, Polsat Sport

2:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3

3:20 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

3:30 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate Canada: program dowolny solistek, Polsat Sport

31 października (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate Canada: ceremonia medalowa, Polsat Sport

6:00 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi ćwierćfinałowe na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:20 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi ćwierćfinałowe na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

6:50 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi półfinałowe na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra

7:00 short track, Puchar Świata w Nagoi: biegi półfinałowe na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

7:25 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg finałowy na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra

7:40 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg finałowy na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:15 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg półfinałowy sztafet mieszanych, Polsat Sport Extra

8:45 short track, Puchar Świata w Nagoi: bieg finałowy sztafet mieszanych, Polsat Sport Extra

9:25 short track, Puchar Świata w Nagoi: finałowy bieg sztafetowy kobiet, Polsat Sport Extra

9:40 short track, Puchar Świata w Nagoi: finałowy bieg sztafetowy mężczyzn, Polsat Sport Extra

9:50 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:10 Eredivisie: Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

12:25 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

12:55 Scottish Premiership: Motherwell FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

13:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Wiedniu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 „Gianluca Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 2

14:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:50 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

14:55 Fortuna: Liga: FC Banik Ostrava Ostrawa - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News

14:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Spezia Calcio, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - FC Empoli, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 1

15:40 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3 i nSport+

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:10 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

17:20 Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

17:50 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów, Polsat Box Go

17:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Viktoria Plzeň Pilzno, Polsat Sport Premium 1

17:55 Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport News

18:00 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

18:25 La Liga Santander: Getafe CF - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 4

19:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:30 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 Serie A Tim: AS Roma Rzym - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 2

20:10 KSW63, Polsat Sport Fight

20:20 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - GKS Tychy, Polsat Box Go

20:30 PlusLiga: GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i nSport+

22:00 łyżwiarstwo figurowe, ISU Grand Prix, Skate Canada: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Sankt Petersburgu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 31 października na 1 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:35 Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - FC Cincinnati, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

2:30 KSW49, Polsat Sport Extra

2:30 „Wywiad z Gianlucą Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 3

1 listopada (poniedziałek)

5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:10 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

8:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:00 KSW54, Polsat Sport Extra

9:50 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

11:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

14:05 KSW56, Polsat Sport Fight

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

17:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:05 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

19:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 Fortuna 1. Liga: „Magazyn Fortuna 1. Ligi” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:40 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

20:55 La Liga Santander: UD Levante Walencja - Granada CF Grenada, Eleven Sports 3

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

21:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn Formuły 1

21:00 „Oscar Pistorius: Zabójcza miłość” - film fabularny, Crime+Investigation Polsat (CI Polsat)

22:00 FIA World Endurance Championship, wyścig 6-godzinny w Bahrajnie: podsumowanie, Polsat Sport Extra

22:00 e-sport, Porsche E-sport Sprint Challenge Poland: 6. runda, Eleven Sports 1

23:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 1 na 2 listopada (z poniedziałku na wtorek)
1:00 KSW45, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...