reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat Box 4K Lite - nowy dekoder platformy Polsat Box

dodano: 2021-11-19 14:24 | aktualizacja: 2021-11-23 14:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat Box 4K Lite Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) przygotował kolejną nowość. Od poniedziałku, 22 listopada br. w ofercie operatora dostępny będzie nowoczesny, kompaktowy i elegancki dekoder Polsat Box 4K Lite w zestawie z pilotem Bluetooth. Można go podłączyć zarówno do anteny satelitarnej, jak i do Internetu. Z urządzenia można korzystać w technologii satelitarnej lub kablowej IPTV. Wybrane programy można oglądać w 4K.

Grupa Polsat Plus
Polsat Box 4K Lite


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W porównaniu z udostępnionym 1 września br. dekoderem Polsat Box 4K (zobacz raport z redakcyjnych testów), wersja Lite nie posiada wejścia antenowego dla telewizji naziemnej (brak możliwości odbioru DVB-T/T2) oraz kieszeni na dysk twardy.
 

– Dekoder Polsat Box 4K Lite jest kompaktowy, lekki i supernowoczesny. Zapewnia świetną jakość obrazu, funkcje pozwalające oglądać treści niezależnie od ramówki telewizyjnej, Wi-Fi oraz pilot Bluetooth. To urządzenie to swoboda w dostępie do rozrywki w najwyższej jakości i wolność wyboru – zgodnie z naszym hasłem „Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko” – mówi Tomasz Grzymała, kierownik działu oferty telewizja w Cyfrowym Polsacie, świadczącym usługi Polsat Box.

Dekoder Polsat Box 4K Lite to także nowa na rynku i unikalna funkcjonalność DUO, dostępna wyłącznie dla klientów Polsat Box. Umożliwia ona swobodne przełączanie pomiędzy telewizją satelitarną a kablową IPTV w ramach tej samej oferty TV i jednej opłaty za pakiet.
 
Polsat Box 4K Lite

Nowy dekoder posiada też moduł Wi-Fi, a dzięki aplikacji Polsat Box Go pozwala na dostęp do bogatej biblioteki materiałów VOD.
Dzięki niewielkim rozmiarom oraz eleganckiej obudowie urządzenie sprawdzi się w każdym domu i będzie pasowało do każdego wnętrza.
 
Polsat Box 4K Lite - panel tylny

Polsat Box 4K Lite – telewizja 4K w trzech technologiach

Nowe urządzenie zaprojektowano tak, aby rozrywka w najwyższym standardzie była dostępna w trzech technologiach, wszędzie tam, gdzie użytkownicy tego potrzebują. Jego niewielkie rozmiary, nowoczesne funkcje oraz ponadczasowy design sprawiają, że dostęp do kanałów i treści VOD jest jeszcze prostszy i przyjemniejszy.

Najważniejsze cechy dekodera polsat box 4K lite:
 • Kompaktowość – niewielki, lekki i przenośny dekoder, którego można używać w dowolnym miejscu;
 • Rozdzielczość 4K – doskonała jakość obrazu, dzięki której można zobaczyć jeszcze więcej szczegółów, dynamiki, kolorów i odcieni;
 • Funkcja DUO (nowość na rynku) – abonent sam decyduje o źródle sygnału telewizyjnego – satelita czy telewizja kablowa IPTV. Może je zmieniać, kiedy chce i tak często, jak chce, w ramach tego samego pakietu TV (IPTV działa z Internetem stacjonarnym Plusa, Netii i Orange o min. prędkości 8 Mb/s dla kanałów w jakości HD oraz 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K). Funkcja DUO nie daje możliwości zmiany telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej IPTV na telewizję internetową OTT;
 • Pilot z Bluetooth – bezprzewodowa technologia umożliwiająca płynne sterowanie dekoderem niezależnie od przeszkód w postaci ścian czy mebli;
 • Wbudowane Wi-Fi – automatyczne wyszukiwanie dostępnych sieci Wi-Fi i łatwe podłączanie do Internetu;
 • Polsat Box Go – nowoczesna aplikacja VOD zapewniająca bezpłatny i bez reklam dostęp do seriali, sportu, rozrywki i wielu innych treści z pakietu telewizyjnego abonenta oraz dodatkowo do nawet 100 kanałów TV na urządzeniach mobilnych, kiedy, jak i gdzie chce, a także do treści i pakietów dodatkowo płatnych;
 • Nowoczesne i intuicyjne menu – to łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do kanałów, funkcji i treści na życzenie;
 • Funkcje nieliniowe – umożliwiające zatrzymywanie, przewijanie, odtwarzanie od początku i oglądanie wybranych materiałów nawet do 7 dni od ich emisji, a także nagrywanie w chmurze (usługa dostępna w TV satelitarnej i IPTV).
Pilot Bluetooth do dekodera Polsat Box 4K Lite

Oferty z dekoderem Polsat Box 4K Lite

Dekoder Polsat Box 4K Lite jest dostępny w ofertach telewizji satelitarnej i IPTV w formule użyczenia – za 1 zł z pakietami ze stałym zobowiązaniem od 60 zł/mies. oraz od 49 zł dla ofert z niższym abonamentem. W ofercie telewizji satelitarnej dekoder Polsat Box 4K Lite można również wybrać jako dodatkowy w usłudze Multiroom. Dzięki funkcji DUO, wybierając ofertę telewizji satelitarnej, zyskuje się możliwość korzystania także z telewizji kablowej IPTV w ramach tego samego pakietu.

Kanały 4K na dekoderze Polsat Box 4K Lite

Wśród kanałów dostarczanych przez Polsat Box znajdują się 4 pozycje umożliwiające oglądanie ulubionych treści w jakości 4K:
 • Eleven Sports 1 4K – dostępny w pakiecie M Sport oraz w pakietach dodatkowych Eleven Sports i Sport Max w TV satelitarnej i IPTV, a także w serwisie Polsat Box Go;
 • Insight TV UHD – dostępny od pakietu podstawowego S w TV satelitarnej i IPTV;
 • Fashion TV 4K – kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej;
 • NASA TV UHD – kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej.

Treści 4K w serwisie Polsat Box Go

Abonenci Polsat Box mają również dostęp do płatnych materiałów VOD w jakości 4K w serwisie Polsat Box Go. Mogą je oglądać zarówno w aplikacji w dekoderze Polsat Box 4K Lite, jak i m.in. na urządzeniach mobilnych. Wśród nich są m.in. kinowe hity: przebojowe „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, „Bodyguard zawodowiec” z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem, uroczy „Paddington 2”, zabawna animacja „Jaskiniowiec” czy uwielbiany przez młodych widzów „Baranek Shaun Film. Farmageddon” i inne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...