reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„9-1-1” 5 w kanale Fox

dodano: 2021-11-20 10:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Fox „9-1-1” We wtorek, 23 listopada br. o godz. 21:05 w kanale Fox wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 5. sezonu amerykańskiego serialu „9-1-1”. W obsadzie znaleźli się Jennifer Love Hewitt, Angela Bassett, Aisha Hinds, Peter Krause, Oliver Stark i Kenneth Choi. Widzowie będą mieli okazję prześledzić sposób działania serialowych służb specjalnych w nagłych, nieprzewidzianych i niebezpiecznych sytuacjach.

Fox „9-1-1”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„9-1-1” - sezon 5. w kanale Fox

Jak zapowiada nadawca, od wtorku, 23 listopada br. o emocje widzów w długie, listopadowe wieczory zadbają bohaterowie piątego sezonu serialu „9-1-1”. Grupa ratowników po raz kolejny stawi czoła zagrożeniom. Wszystko po to, by uratować to, co najcenniejsze - ludzkie życie. Nie zabraknie też rozterek i prywatnych problemów głównych bohaterów. Ale nie smućcie się - „9-1-1” nie może się obejść bez specyficznego poczucia humoru, którego będzie pod dostatkiem również w najnowszym sezonie. Niecodzienne wypadki? Dla tych ratowników nie ma rzeczy niemożliwych.

Pierwszy, premierowy odcinek piątego sezonu „9-1-1” wyemitowany zostanie we wtorek, 23 listopada br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy wtorek w kanale Fox. Dla tych, którzy nie mogą oglądać we wtorki, stacja Fox przygotowała powtórki - w soboty (od 27 listopada br.) o godzinie 17:25 oraz w niedziele (od 28 listopada br.) o godzinie 19:15.

Kilka faktów o „9-1-1”

W serialu nie brakuje ciekawych i często nietypowych scen. Jedną z nich jest kilkukrotnie zadawane przez oficera Granta pytanie o pozwolenie na broń, które w stanie Kalifornia, czyli tam gdzie kręcony jest serial, nie jest potrzebne. Jednocześnie sceny w „9-1-1” nie są oderwane od rzeczywistości. Twórcy serialu, po prywatnych doświadczeniach jakie ich dotknęły stwierdzili, że interesuje ich prawdziwe życie ratowników i chcą opowiedzieć ich historie. Aby uzyskać pomysły na serial, zespół stojący za „9-1-1” rozmawiał z prawdziwymi respondentami i szukał wirusowych historii w internecie.

Czego widzowie mogą się spodziewać po nowym sezonie?

Po raz piąty widzowie będą mieli okazję prześledzić sposób działania serialowych służb specjalnych w nagłych, nieprzewidzianych i niebezpiecznych sytuacjach. Wszystko zaczyna się w dyspozytorni numeru 911, gdzie operatorzy - m.in. Maddie Kendall (w tej roli Jennifer Love Hewitt) - decydują o wysłaniu na miejsce zdarzenia odpowiednich ratowników. Pomocą poszkodowanym zajmą się Athena Grant (Angela Bassett), Henrietta Wilson „Hen” (Aisha Hinds), Bobby Nash (Peter Krause), Evan Buckle „Buck” (Oliver Stark) i Howie Han „Chimney” (Kenneth Choi). Dla tej ekipy, składającej się z ratowników medycznych, strażaków i policjantów nie ma rzeczy niemożliwych. W sezonie piątym zmierzą się także z atakami hakerskimi, które będą mieć wpływ na paraliż ruchu lotniczego, podczas gdy Los Angeles spowije mrok. I choć ratownicy w czasie służby starają się rozwiązywać problemy innych, to nie będą w stanie uciec przed własnymi rozterkami i perypetiami.

Na jakie jeszcze próby zostaną wystawieni ratownicy i jak poradzą sobie z nowymi wyzwaniami? Odpowiedzi widzowie poznają oglądając piąty sezon serialu „9-1-1” w kanale Fox (więcej tutaj).
 
Kenneth Choi i Jennifer Love Hewitt w serialu „9-1-1”, foto: Fox Media LLC.
Kenneth Choi i Jennifer Love Hewitt w serialu „9-1-1”, foto: Fox Media LLC.


„9-1-1” - sezon 5., emisja we wtorki (od 23 listopada 2021 roku) o godz. 21:05 w kanale Fox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...