reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„9-1-1” 5 w kanale Fox

dodano: 2021-11-20 10:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

Fox „9-1-1” We wtorek, 23 listopada br. o godz. 21:05 w kanale Fox wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 5. sezonu amerykańskiego serialu „9-1-1”. W obsadzie znaleźli się Jennifer Love Hewitt, Angela Bassett, Aisha Hinds, Peter Krause, Oliver Stark i Kenneth Choi. Widzowie będą mieli okazję prześledzić sposób działania serialowych służb specjalnych w nagłych, nieprzewidzianych i niebezpiecznych sytuacjach.

Fox „9-1-1”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„9-1-1” - sezon 5. w kanale Fox

Jak zapowiada nadawca, od wtorku, 23 listopada br. o emocje widzów w długie, listopadowe wieczory zadbają bohaterowie piątego sezonu serialu „9-1-1”. Grupa ratowników po raz kolejny stawi czoła zagrożeniom. Wszystko po to, by uratować to, co najcenniejsze - ludzkie życie. Nie zabraknie też rozterek i prywatnych problemów głównych bohaterów. Ale nie smućcie się - „9-1-1” nie może się obejść bez specyficznego poczucia humoru, którego będzie pod dostatkiem również w najnowszym sezonie. Niecodzienne wypadki? Dla tych ratowników nie ma rzeczy niemożliwych.

Pierwszy, premierowy odcinek piątego sezonu „9-1-1” wyemitowany zostanie we wtorek, 23 listopada br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy wtorek w kanale Fox. Dla tych, którzy nie mogą oglądać we wtorki, stacja Fox przygotowała powtórki - w soboty (od 27 listopada br.) o godzinie 17:25 oraz w niedziele (od 28 listopada br.) o godzinie 19:15.

Kilka faktów o „9-1-1”

W serialu nie brakuje ciekawych i często nietypowych scen. Jedną z nich jest kilkukrotnie zadawane przez oficera Granta pytanie o pozwolenie na broń, które w stanie Kalifornia, czyli tam gdzie kręcony jest serial, nie jest potrzebne. Jednocześnie sceny w „9-1-1” nie są oderwane od rzeczywistości. Twórcy serialu, po prywatnych doświadczeniach jakie ich dotknęły stwierdzili, że interesuje ich prawdziwe życie ratowników i chcą opowiedzieć ich historie. Aby uzyskać pomysły na serial, zespół stojący za „9-1-1” rozmawiał z prawdziwymi respondentami i szukał wirusowych historii w internecie.

Czego widzowie mogą się spodziewać po nowym sezonie?

Po raz piąty widzowie będą mieli okazję prześledzić sposób działania serialowych służb specjalnych w nagłych, nieprzewidzianych i niebezpiecznych sytuacjach. Wszystko zaczyna się w dyspozytorni numeru 911, gdzie operatorzy - m.in. Maddie Kendall (w tej roli Jennifer Love Hewitt) - decydują o wysłaniu na miejsce zdarzenia odpowiednich ratowników. Pomocą poszkodowanym zajmą się Athena Grant (Angela Bassett), Henrietta Wilson „Hen” (Aisha Hinds), Bobby Nash (Peter Krause), Evan Buckle „Buck” (Oliver Stark) i Howie Han „Chimney” (Kenneth Choi). Dla tej ekipy, składającej się z ratowników medycznych, strażaków i policjantów nie ma rzeczy niemożliwych. W sezonie piątym zmierzą się także z atakami hakerskimi, które będą mieć wpływ na paraliż ruchu lotniczego, podczas gdy Los Angeles spowije mrok. I choć ratownicy w czasie służby starają się rozwiązywać problemy innych, to nie będą w stanie uciec przed własnymi rozterkami i perypetiami.

Na jakie jeszcze próby zostaną wystawieni ratownicy i jak poradzą sobie z nowymi wyzwaniami? Odpowiedzi widzowie poznają oglądając piąty sezon serialu „9-1-1” w kanale Fox (więcej tutaj).
 
Kenneth Choi i Jennifer Love Hewitt w serialu „9-1-1”, foto: Fox Media LLC.
Kenneth Choi i Jennifer Love Hewitt w serialu „9-1-1”, foto: Fox Media LLC.


„9-1-1” - sezon 5., emisja we wtorki (od 23 listopada 2021 roku) o godz. 21:05 w kanale Fox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...