reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat [wideo]

dodano: 2021-11-24 10:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat/satkurier.pl

Fundacja Polsat 25 lat W tym roku 6 grudnia to wyjątkowy dzień dla Fundacji Polsat. Wieczorem widzowie będą mogli zobaczyć jubileuszowy koncert „Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci”. Na scenie wystąpią m.in.: Krzysztof Zalewski, Ewa Farna, Dawid Kwiatkowski, Kayah, Viki Gabor, Patrycja i Grzegorz Markowscy, a także Krzysztof i Chris Cugowscy. Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz i Adam Zdrójkowski. Transmisja od godz. 20:00 w Polsacie.

Fundacja Polsat
25 lat Fundacja Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
25 lat temu, 6 grudnia 1996 roku, Fundacja Polsat rozpoczęła swoją działalność statutową.

Została powołana do życia przez Zygmunta Solorza i Telewizję Polsat, która jako pierwsza stacja komercyjna w Polsce zaangażowała się w działalność charytatywną. Celem Fundacji Polsat od zawsze było i jest ratowanie zdrowia i życia dzieci. Od ćwierć wieku Fundacja Polsat dofinansowuje ich leczenie i rehabilitację, a także remontuje oddziały dziecięce w całej Polsce i kupuje najnowocześniejszy sprzęt medyczny, z którego korzystają mali pacjenci.
 

– Pomagamy już od ponad dwóch dekad, niesiemy pomoc dzieciom, bezpośrednio wspierając ich leczenie. I my i przede wszystkim dzieci jesteśmy wdzięczni tym, którzy każdego dnia pomagają i ratują ich życie. W tym wyjątkowym dniu – 6 grudnia – chcielibyśmy podziękować wszystkim, dzięki którym nasza działalność jest możliwa – mówi Krystyna Aldridge-Holc, prezes Fundacji Polsat.

Wyjątkowy koncert

W dniu urodzin Fundacji, Telewizja Polsat zorganizuje wyjątkowy koncert, podczas którego widzowie poznają niezwykłe i pełne wzruszeń historie podopiecznych Fundacji Polsat, którzy dzięki jej wsparciu osiągnęli to, co na początku wydawało się niemożliwe.

Tego wieczoru na scenie wystąpią: Ewa Farna, Kayah, Viki Gabor, Alicja Majewska, Małgorzata Walewska, Krzysztof Zalewski, Paweł Domagała, Maciej Maleńczuk, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Michał Bajor czy Arka Noego. Zobaczymy także wyjątkowe, rodzinne duety: Patrycję i Grzegorza Markowskich oraz Krzysztofa Cugowskiego wraz ze swoim najmłodszym synem – Chrisem. W koncercie weźmie udział również, obdarzona przepięknym głosem Karolinka – podopieczna Fundacji Polsat – w towarzystwie chóru Sound’n’Grace. Tego wieczoru na pewno nie zabraknie wzruszeń. To niezwykłe wydarzenie muzyczne, będące podziękowaniem dla wszystkich którzy przyczynili się do tego, że magia pomagania trwa od 25 lat. Jubileusz poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Adam Zdrójkowski.
 

– Każdego dnia podopieczni Fundacji mogą liczyć na znacznie więcej niż tylko wsparcie finansowe. Pracownicy Fundacji spędzają wiele godzin czytając listy i rozmawiając z rodzicami dzieci, którym pomagamy. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy tego dnia razem z nami będą świętować ten wyjątkowy jubileusz oraz lekarzom i darczyńcom, których wsparcie jest dla nas niezwykle ważne – mówi Małgorzata Nawrocka, przewodnicząca rady Fundacji Polsat.

Koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia o godzinie 20:00. Transmisja w Polsacie.

To już kolejny koncert na 25-lecie Fundacji. Poprzedni odbył się 12 września w Rybniku.

Dodajmy, że 6 grudnia Polsat wyemituje 18. Mikołajkowy Blok Reklamowy.

Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą prawie 40 000 małych pacjentów i wsparła finansowo ponad 2 600 szpitali i ośrodków medycznych oraz szkoły, przedszkola i ośrodki pieczy zastępczej w całym kraju. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd ponad 0,25 mld zł.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...