reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„8-bitowe święta” - film HBO Max w HBO GO [wideo]

dodano: 2021-11-27 22:19 | aktualizacja: 2021-11-29 11:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: HBO

HBO GO W ofercie serwisu VOD HBO GO jest już dostępny amerykański film „8-bitowe święta” („8 Bit Christmas”), wyprodukowany przez New Line Cinema i HBO Max. W obsadzie znaleźli się June Diane Raphael, David Cross, Steve Zahn, Winslow Fegley i Neil Patrick Harris.

HBO
HBO Max


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, wygląda na to, że już czas rozpocząć odliczanie dni do świąt Bożego Narodzenia, bo do HBO GO wjechały „8-bitowe święta” - niezwykle uroczy powrót do świątecznych przygód z czasów dzieciństwa z Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról. 

„8-bitowe święta” - film wyprodukowany przez New Line Cinema i HBO Max, to - jak czytamy w opisie, pełne serca i humoru spojrzenie na świąteczne przygody z czasów dzieciństwa. Akcja rozgrywa się na przedmieściach Chicago pod koniec lat 80. ubiegłego wieku, a jej bohaterem jest dziesięcioletni Jake Doyle, który stara się zdobyć najnowszy i najlepszy system gier wideo na Boże Narodzenie.

W filmie występują Neil Patrick Harris („Matrix Zmartwychwstania” i „Jak poznałem waszą matkę”) i Winslow Fegley („Come Play”) jako dorosły i młody Jake, June Diane Raphael („Niedobrani”), David Cross („Pitch Perfect 2”) oraz Steve Zahn („Biały Lotos”). Reżyserem filmu jest Michael Dowse („Coffee i Kareem”), a za scenariusz odpowiedzialny jest Kevin Jakubowski, który jest także autorem pierwowzoru książkowego o tym samym tytule. Obowiązki producentów pełnią Tim White, Trevor White, Allan Mandelbaum, Jonathan Sadowski oraz Nick Nantell, a producentów wykonawczych Nikki Ramey, Richard Brener, Celia Khong, Kevin Jakubowski oraz Whitney Brown.

Film „8-bitowe święta” już jest dostępny w serwisie HBO GO.

„8-bitowe święta” w HBO GO - zapowiedź:
„8-bitowe święta” - emisja w serwisie HBO GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...