reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanały tematyczne Canal+ w ofercie Polsat Box

dodano: 2021-12-01 13:24 | aktualizacja: 2021-12-02 15:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: tvpolsat.info/satkurier.pl

Polsat Box prezent Jak wynika z nowego układu kanałów dla telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat), od 10 grudnia do oferty tych usług trafią kanały tematyczne CANAL+ Polska: Ale Kino+, Novelas+, MiniMini+, TeleToon+, Planete+, CANAL+ Kuchnia i CANAL+ Domo. Do tej pory stacje te były dostępne wyłącznie w platformach CANAL+ i Orange TV, a także w wybranych sieciach kablowych, IPTV i OTT.

Grupa Polsat Plus
Polsat Box Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
9 grudnia br. zmianie ulegnie lista kanałów we wszystkich dekoderach Polsat Box (do odbioru telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT). Nowością będzie 7 kanałów tematycznych CANAL+ Polska, ale tylko w ofercie satelitarnej i IPTV (w ofercie internetowej OTT te kanały nie będą dostępne). Przez pierwszy miesiąc w ramach świątecznego otwartego okna, trwającego do 15 stycznia 2022 roku, wszystkie te stacje będą dostępne bez dodatkowych opłat.

Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie 7 kanałów CANAL+ będzie dostępnych w ramach pakietu L w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV. Stacje z treściami dla najmłodszych, MiniMini+ i TeleTOON+, będą również dostępne dla abonentów dodatkowego pakietu Dzieci. Wszystkie nowe pozycje, z wyjątkiem kanału Ale Kino+, w ramach swojego pakietu TV będzie można dodatkowo oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go.

Pozycje nowych kanałów w Polsat Box - oferta satelitarna i kablowa IPTV:

424 - Ale Kino+
439 - Novelas+
507 - MiniMini+
508 - TeleToon+
605 - Planete+
706 - CANAL+ Kuchnia
709 - CANAL+ Domo


Ale Kino+ to kanał z filmami, Novelas+ emituje telenowele, MiniMini+ jest kanałem przeznaczonym dla najmłodszych, TeleToon+ dla nieco starszych dzieci, w ramówce Planete+ można znaleźć dokumenty, CANAL+ Kuchnia to stacja skierowana do miłośników dobrego jedzenia, a tematyka CANAL+ Domo oscyluje wokół wystroju wnętrz, projektowania domów i ogrodów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...