reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lego Masters” 2 - finał w TVN

dodano: 2021-12-10 04:57 | aktualizacja: 2021-12-10 07:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

Lego Masters TVN W piątek, 10 grudnia br. o godz. 20:00 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 6. odcinek 2. sezonu programu „Lego Masters”, za produkcję którego odpowiada Endemol Shine Polska. Będzie to finał tej serii. Gospodarzem programu jest Marcin Prokop („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International), a jurorami są Aleksandra Mirecka i Kamil Bednarek. W piątek, 17 grudnia br. o godz. 20:00 stacja pokaże natomiast premierowo 7., ostatni odcinek tego sezonu. W bożonarodzeniowym wydaniu wystąpią Wiktoria Gabor z siostrą, Małgorzata Rozenek-Majdan („Projekt lady” w TVN7) i Radosław Majdan z dziećmi oraz Karol Gązwa „Blowek” z mamą.

TVN
Lego Masters TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czas na finał drugiego sezonu widowiska „Lego Masters”. W programie pozostały trzy pary, które zawalczą o tytuł „Mistrza Lego”. Jak zapowiada nadawca, zawodnicy mogą przygotować budowlę na dowolny temat - dzięki temu zaprezentują swoje umiejętności w pełnej krasie. Projekt będzie musiał jednak spełniać wszystkie kryteria „Lego Masters”. Liczyć się będą historia, pomysł, technika. Na wykonanie zadania uczestnicy mają 24 godziny. W odcinku nie zabraknie emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Na koniec jurorzy wyłonią zwycięską parę.

A co wydarzy się w siódmym odcinku drugiej serii programu „Lego Masters”? Boże Narodzenie coraz bliżej. W studiu „Lego Masters” również zapanuje świąteczna atmosfera. Jak zapowiada nadawca, to będzie wyjątkowy, rodzinny odcinek. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Małgorzata Rozenek-Majdan („Projekt lady” - emisja w stacji TVN7 - więcej tutaj) i Radosław Majdan z dziećmi, Wiktoria Gabor z siostrą oraz Karol Gązwa „Blowek” z mamą. Wszyscy wcielą się w rolę uczestników programu. Jakie świąteczne budowle z Lego będą musieli wspólnie zaprojektować? O tym zdecydują dzieci zaproszone do studia (więcej tutaj).

Gospodarzem programu jest Marcin Prokop („Dzień dobry TVN” - emisja w kanałach TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj), a jurorami są Aleksandra Mirecka i Kamil Bednarek.
 
Prowadzącą program „Projekt lady” jest Małgorzata Rozenek-Majdan, foto: TVN Discovery
Prowadzącą program „Projekt lady” jest Małgorzata Rozenek-Majdan, foto: TVN Discovery
Marcin Prokop w programie „Lego Masters”, foto: TVN Discovery
Marcin Prokop w programie „Lego Masters”, foto: TVN Discovery
Marcin Prokop w programie „Lego Masters”, foto: Cezary Piwowarski/TVN Discovery
Marcin Prokop w programie „Lego Masters”, foto: Cezary Piwowarski/TVN Discovery


„Lego Masters” - sezon 2., emisja w piątki o godz. 20:00 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...