reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN: Mikołajkowy odcinek programu „Milionerzy” 20

dodano: 2021-12-01 06:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W czwartek, 2 grudnia br. o godz. 20:55 w telewizji TVN wyemitowany zostanie specjalny odcinek 20. sezonu produkowanego przez Jake Vision teleturnieju „Milionerzy”. Będzie to finał tej serii. Walkę o 1 milion złotych stoczą Ewa Drzyzga („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International), Dorota Wellman („Inspirujące kobiety” TVN Style), Marcin Prokop („Lego Masters” i „Mam talent!” TVN) i Michał Kempa („Szkło kontaktowe” w TVN24 i TVN24 BIS). Wygrane pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne - Fundację TVN „Nie jesteś sam”. Teleturniej poprowadzi Hubert Urbański.

TVN „Milionerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mikołajkowy odcinek specjalny teleturnieju „Milionerzy”. Ewa Drzyzga z Michałem Kempą oraz Dorota Wellman z Marcinem Prokopem zmierzą się z pytaniami na drodze do 1 miliona złotych. Goście zagrają o pieniądze dla Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Teleturniej poprowadzi Hubert Urbański. Premiera specjalnego odcinka mikołajkowego dwudziestego sezonu odbędzie się w czwartek, 2 grudnia br. o godzinie 20:55 w TVN (więcej tutaj).

Dodajmy, iż Ewa Drzyzga, Dorota Wellman i Marcin Prokop to gospodarze emitowanego w kanałach TVN i ITVN (TVN International) programu „Dzień dobry TVN” (więcej tutaj i tutaj), Dorota Wellman prowadziła ostatnio w TVN Style program „Inspirujące kobiety” (więcej tutaj), Marcin Prokop jest gospodarzem widowisk TVN „Lego Masters” (więcej tutaj) i „Mam talent!” (więcej tutaj), a Michał Kempa występuje w programach „Mam talent!” i „Szkło kontaktowe” (emisja w kanałach TVN24 i TVN24 BIS) (więcej tutaj).
 
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Discovery
Hubert Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN Discovery


„Milionerzy” - sezon 20., emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...