reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brytyjskie agencje walczą z pirackim streamingiem

dodano: 2021-12-14 20:08 | aktualizacja: 2021-12-21 00:59
autor: Dr. Hack | źródło: FACT

iLLEGAL STREAMING ARREST PIRACY PIRACTWO 360PX 14 grudnia br. funkcjonariusze Worcester Trading Standards z Wielkiej Brytanii wspierani przez policję West Mercia, we współpracy z brytyjską organizacją ochrony własności intelektualnej FACT i BT, wykonali nakaz w ramach ciągłej walki z nielegalnym streamingiem. Funkcjonariusze odwiedzili 2 adresy w Worcester i skonfiskowali różne urządzenia IPTV związane z dostarczaniem sygnału pirackiego sygnału.

FACT
Fact Streaming UK piractwo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na terenie jednego z głównych podejrzanych znaleziono dochody z przestępstwa z pirackiej działalności. Znaleziono ponad 15 podpisanych pamiątek sportowych, w tym oprawioną koszulkę piłkarską, buty i rękawice bokserskie o wartości ponad 10 tys. funtów.

Nielegalna usługa IPTV zapewniała dostęp do treści premium, w tym telewizji, filmów i sportu.
Pomimo wcześniejszego wydania zawiadomień o zaprzestaniu działalności, osoby te nadal działały i są teraz przedmiotem trwającego dochodzenia.

Zainicjowane przez BT, FACT śledztwo skierowano do sieci wywiadowczej agencji rządowej (GAIN), która umożliwiła dalsze postepowanie.


- Ta operacja mająca na celu wyeliminowanie nielegalnego dostępu do telewizji jest kolejnym dobrym przykładem tego, że nasi funkcjonariusze ds. standardów handlowych współpracują z partnerami i innymi kolegami w celu zwalczania nielegalnej działalności w hrabstwie

– dodała radna Karen May, członek gabinetu Rady Hrabstwa Worcestershire ds. Zdrowia i Dobrobytu. 

-  Jestem naprawdę wdzięczny partnerom, którzy wspólnie pomagają rozprawić się z tymi, którzy łamią prawo w Worcestershire.

- Dostarczanie nielegalnych usług przesyłania strumieniowego jest przestępstwem i zostaną podjęte działania przeciwko osobom prowadzącym te usługi

– powiedział Kieron Sharp, dyrektor generalny FACT.


 

Źródło: fact-uk.org.uk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...