reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sylwester w RMF FM

dodano: 2021-12-29 00:53 | aktualizacja: 2021-12-29 09:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM Jak zapewnia nadawca, w tym roku największy radiowy sylwester zorganizuje RMF FM (Bauer Media Group) - także na stronie internetowej rmf.fm, które zaproponuje słuchaczom 4 równoległe imprezy na 4 scenach w różnych stylach muzycznych („Sylwestrowe balety w RMF FM”, „Sylwester u ROCKiego”, „Sylwester z PEWEXu” i „Sylwester dla dancorów”). A w sobotę, 1 stycznia 2022 roku odbędzie się finał plebiscytu „Przebój roku 2021”.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, na scenie głównej imprezę „Sylwestrowe balety w RMF FM” poprowadzą Aleksandra Filipek i Jacek Tomkowicz, którzy zagrają największe hity i przeboje idealne do tańca i powitania Nowego Roku. Imprezy z trzech scen muzycznych w trzech różnych stylach: rock, lata 80. ubiegłego wieku i dance, dostępne będą na stronie internetowej rmf.fm. Na „Sylwester u ROCKiego” zaprosi Dariusz Maciborek, „Sylwester z PEWEXu” poprowadzi Marcin Jędrych, a gospodarzem „Sylwestra dla dancorów” będzie Paweł Jawor. Wszystkie imprezy rozpoczną się w piątek, 31 grudnia 2021 roku o godzinie 20:00. - Każdy ze słuchaczy znajdzie muzykę odpowiednią do własnego nastroju i aktualnej atmosfery na imprezie czy domówce - zapewnia nadawca.

W sobotę, 1 stycznia 2022 roku od rana RMF FM grać będzie największe przeboje poprzednich lat, natomiast od godziny 16:00, w finale plebiscytu „Przebój roku”, Dariusz Maciborek zaprezentuje największe hity 2021 roku wybrane w głosowaniu przez słuchaczy (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...